http://www.aluksne.lv/
 | LAT | ENG | EST | RUS |
Novads Ziņas par pašvaldību Pašvaldības iestādes Kontakti Pakalpojumi Projekti Pašvaldības iepirkumi Izsoles Normatīvie akti un dokumenti "Alūksnes Novada Vēstis" Publikācijas un statistika Vakances Eiropas Savienība Sabiedrība Uzņēmējdarbība Konkursi Jauniešiem Zaļā gaisma Dzīvnieku patversme Saites Ziņu arhīvs

Lai pieteiktos jaunākajām ziņām, ievadiet savu e-pastu











Alūksnes novada pašvaldības iestāžu,
speciālistu apmeklētāju pieņemšanas laiki

N. P. K. Iestāde Amats Vārds, uzvārds Pieņemšanas laiks Pieņemšanas vieta
  1. 1.
Alūksnes novada pašvaldība Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita PRIŽAVOITE Otrdienās
9.00 - 12.00
Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, 107.kabinetā
  1. 2.
Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs Direktore Eva AIZUPE Pirmdienās
10.00 - 12.00
Dārza ielā 8A, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 3.
Alūksnes novada bāriņtiesa Priekšsēdētāja Inga OZOLIŅA Pirmdienās, otrdienās
10.00 - 16.00
Dārza ielā 11, 209.kabinetā, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 4.
Alūksnes novada Sociālais dienests Vadītāja Regīna KALNIŅA Pirmdienās
14.00 – 16.00
Lielā Ezera ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 5.
Alūksnes novada Sociālais dienests Vadītājas vietniece Vija VĀRTUKAPTEINE Pirmdienās
10.00 – 12.00
Lielā Ezera ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 6.
Alūksnes novada pašvaldības policija Priekšnieks Ardis TOMSONS Pirmdienās
9.00 – 12.00 (pārējās darbdienās – esot uz vietas)
Dārza ielā 11, Alūksnē, 104. kabinetā, Alūksnes novadā
  1. 7.
Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA” Direktors Māris LIETUVIETIS Otrdienās
10.00 – 12.00
Dārza ielā 11, Alūksnē, 408. kabinetā, Alūksnes novadā
  1. 8.
Alūksnes novada vidusskola Direktore Ilze LĪVIŅA Pirmdienās 8.00 - 10.00 Kanaviņu ielā 14, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 9.
Alūksnes Mākslas skola Direktors Ojārs VĒLIŅŠ Pirmdienās
15.00 – 18.00
Ojāra Vācieša ielā 2, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 10.
Alūksnes muzejs Direktors Diana PELAKA Katra mēneša pirmajā otrdienā 13.00 – 16.00 Pils ielā 74, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 11.
Alūksnes Mūzikas skola Direktore Gunta BOŠA

Otrdienās 10.00 - 12.00

Jāņkalna ielā 38, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 12.
Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola Direktore Līga TOMSONE Trešdienās
10.00 – 12.00
Lielā Ezera ielā 24A, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 13.
Alūksnes pilsētas bibliotēka Direktore Iveta OZOLIŅA Katra mēneša pirmajā otrdienā 13.00 – 16.00
(pārējās darbdienās – esot uz vietas)
Lielā Ezera ielā 24, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 14.
Alūksnes pilsētas sākumskola Direktore Uva GRENCIONE Katru darbadienu
15.00 - 16.00
Lielā Ezera ielā 26, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 15.
Alūksnes Kultūras centrs Direktore Sanita BĒRZIŅA Katra mēneša otrajā trešdienā 13.00 – 16.00 Brūža ielā 7, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 16.
Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde „PIENENĪTE” Vadītāja Ārija DRIŅINA Katru darbdienu 8.00 – 9.00 Helēnas ielā 32, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 17.
Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde „SPRĪDĪTIS” Vadītāja Modrīte VOSKA Pirmdienās
9.00 - 11.00
Raiņa bulvārī 5, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 18.
Alūksnes pirmsskolas izglītības iestāde „CĀLIS” Vadītāja Agita PAKALNIETE Pirmdienās 8.00 – 9.30
Ceturtdienās 16.00 - 17.30
Lielā Ezera ielā 7, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 19.
Alsviķu pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Ingrīda SNIEDZE Trešdienās
13.00 - 16.00

„Pagastnamā”, Alsviķos, Alsviķu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 20.
Alsviķu pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Ārija RONE Trešdienās
9.00 - 14.00 
„Pagastnamā”, Alsviķos, Alsviķu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 21.
Alsviķu pirmsskolas izglītības iestāde „Saulīte” Vadītāja Evija KUBULNIECE Pirmdienās
8.30 - 10.00
„Saulītē”, Alsviķos, Alsviķu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 22.
Annas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Vēsma ČUGUNOVA Trešdienās
9.00 – 11.00
„Smiltīs”, Annā, Annas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 23.
Annas pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Vija ZAĶE Pirmdienās
8.30 - 15.00
„Smiltīs”, Annā, Annas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 24.
Bejas pamatskola Direktore Silvija AIZUPE Pirmdienās
13.00 - 15.00 Otrdienās 9.00 - 11.00
„Bejas skolā”, Bejā, Jaunalūksnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 25.
Būvvalde Būvvaldes vadītāja – arhitekte Sandra SMILDZIŅA Pirmdienās
8.30 - 11.30
13.30 - 17.00
Dārza ielā 11, 205.kabinetā, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 26.
Būvvalde Būvinspektore Aina KAUKALA Pirmdienās
8.30 - 11.30
13.30- 17.00
Dārza ielā 11, 201.kabinetā, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 27.
Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļa Vadītāja Anita GRĪVNIECE Katra mēneša otrajā un ceturtajā otrdienā 14.30 - 17.00 Lielā Ezera ielā 24, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 28.
Dzimtsarakstu nodaļa Vadītājas vietniece Ingrīda ROSLOVA Katra mēneša pirmajā un trešajā otrdienā 10.00 - 12.00 Lielā Ezera ielā 24, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 29.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Direktore Daina
DUBRE-DOBRE
Pirmdienās
11.00 – 12.00
Glika ielā 10, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 30.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Direktora vietniece izglītības jomā Ilga OZOLIŅA Pirmdienās    8.00 - 9.00   15.00 - 16.00 Glika ielā 10, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 31.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Direktora vietniece izglītības jomā Ida ZELČA                   Pirmdienās    14.00 - 15.00 Glika ielā 10, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 32.
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Direktora vietniece audzināšanas jomā Lolita VANAGA             Pirmdienās    10.40 - 11.20 Glika ielā 10, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 33.
Ilzenes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Ingrīda SNIEDZE Otrdienās
9.00 - 12.00
„Dailēs”, Jaunzemos, Ilzenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 34.
Ilzenes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Ārija RONE Otrdienās  
9.00-15.00 
„Dailēs” Jaunzemos, Ilzenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 35.
Ilzenes pamatskola Direktore Inese ŽĪGURE Otrdienās
10.00 - 12.00
„Zinīšos”, Jaunzemos, Ilzenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 36.
Izglītības pārvalde Vadītāja Gunta KUPČA Pirmdienās
10.00 – 12.00
Dārza ielā 11, 208.kabinetā, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 37.
Jaunalūksnes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Inta CINGLERE

Pirmdienās
8.00 – 9.45 Ceturtdienās, piektdienās

13.00 – 16.00

„Dālderos”, Kolberģī, Jaunalūksnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 38.
Jaunalūksnes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Violeta KĻAVIŅA Trešdienās, ceturtdienās 9.00 – 12.00 „Dālderos”, Kolberģī, Jaunalūksnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 39.
Jaunalūksnes pirmsskolas izglītības iestāde „Pūcīte” Vadītāja Anita ŠNEIDERE Pirmdienās 9.00 – 11.00 „Pūcītēs”, Kolberģī, Jaunalūksnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 40.
Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskola Direktore Janīna PUŽULE Pirmdienās
14.30 - 16.30
„Zvaniņos”, Jaunannā, Jaunannas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 41.
Jaunannas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Vēsma ČUGUNOVA Otrdienās
8.00 – 12.00 Ceturtdienās 14.00 – 16.00
„Liepzaros”, Jaunannā, Jaunannas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 42.
Jaunannas pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Vija ZAĶE Otrdienās
8.00 - 15.00
„Liepzaros”, Jaunannā, Jaunannas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 43.
Jaunlaicenes muižas muzejs Vadītāja Sandra JANKOVSKA Otrdienās
10.00 - 13.00
„Dravniekos”, Jaunlaicenē, Jaunlaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 44.
Jaunlaicenes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Iveta VĀRTUKAPTEINE Trešdienās
9.00 - 12.00
„Ezerrozēs”, Jaunlaicenē, Jaunlaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 45.
Jaunlaicenes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Aiga MŪRNIECE Trešdienās
9.00 – 12.00
„Ezerrozēs”, Jaunlaicenē, Jaunlaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 46.
Jaunlaicenes pamatskola Direktore Daiga BIRKENBERGA Pirmdienās
10.00 - 12.00 Ceturtdienās 13.00 - 15.00
„Lazdiņās”, Jaunlaicenē, Jaunlaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 47.
Kalncempju pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Vēsma ČUGUNOVA Ceturtdienās 9.00 - 11.00 „Cempjos”, Kalncempjos, Kalncempju pagastā, Alūksnes novadā
  1. 48.
Kalncempju pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Vija ZAĶE Ceturtdienās
9.00 - 11.00
„Cempjos”, Kalncempjos, Kalncempju pagastā, Alūksnes novadā
  1. 49.
Liepnas internātpamatskola Direktore Ina AIZUPE Trešdienās
13.00 – 17.00
„Cielaviņās”, Liepnas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 50.
Liepnas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Iveta PRIEDE Otrdienās, trešdienās
9.00 - 13.00
„Liepziedos”, Liepnā, Liepnas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 51.
Liepnas pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Laima KAŅEPE Pirmdienās, ceturtdienās 9.00 - 12.00 Trešdienās
13.00 - 16.00
„Liepziedos”, Liepnā, Liepnas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 52.
Liepnas vidusskola Direktore Liene STABINGE Otrdienās
14.00 - 16.00
Ceturtdienās
8.30 - 10.30
„Liepnas vidusskolā”, Liepnā, Liepnas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 53.
Malienas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Inta CINGLERE Otrdienās
8.00 - 12.00 Trešdienās 13.00 - 16.00
„Brencos”, Brencos, Malienas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 54.
Malienas pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Violeta KĻAVIŅA Pirmdienās, piektdienās
9.00 - 12.00 Otrdienās
13.00 - 16.00
„Brencos”, Brencos, Malienas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 55.
Malienas pamatskola Direktore Ilze ANDRONOVA Otrdienās
9.00 – 12.00
„Brencos 7”, Malienas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 56.
Malienas pirmsskolas izglītības iestāde „Mazputniņš” Vadītāja Ieviņa ĀBOLTIŅA Pirmdienās
8.30 - 10.30
(pārējās darbdienās – esot uz vietas)
„Mazputniņā”, Brencos, Malienas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 57.
Mālupes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Iveta PRIEDE Pirmdienās
9.00 – 12.00 Ceturtdienās
13.00 – 16.00
„Doktorātā”, Mālupē, Mālupes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 58.
Mālupes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Laima KAŅEPE Otrdienās
9.00 – 12.00 Piektdienās
9.00 – 12.00
„Doktorātā”, Mālupē, Mālupes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 59.
Mālupes pamatskola Direktors Broņislavs ANDRANOVS Pirmdienās
8.30 - 11.00
„Pīlādžos”, Mālupē, Mālupes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 60.
Mārkalnes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Daiga VĪTOLA Pirmdienās, ceturtdienās
13.00-15.00
„Pagastmājā”, Mārkalnē, Mārkalnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 61.
Mārkalnes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciālists Viesturs ZAĶIS Otrdienās, ceturtdienās
9.00 – 12.00
„Pagastmājā”, Mārkalnē, Mārkalnes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 62.
Pašvaldības aģentūra „SPODRA” Direktors Guntis KOZILĀNS

Otrdienās
10.00 – 11.00
Ceturtdienās
14.00 – 15.00 (pārējās darbdienās – esot uz vietas)

Pils ielā 58, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 63.
Pededzes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Daiga VĪTOLA Otrdienās
9.00 - 11.00
Piektdienās
10.00 - 12.00
„Krustcelēs”, Pededzē, Pededzes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 64.
Pededzes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciālists Viesturs ZAĶIS Pirmdienās, trešdienās un piektdienās
8.00 - 12.00
„Krustcelēs”, Pededzē, Pededzes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 65.
Pededzes pamatskola Direktore Selga BĪBERE Pirmdienās
12.00 - 14.00
„Rūķos”, Pededzē, Pededzes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 66.
Sociālās aprūpes centrs „Alūksne” Direktore Rasma MUCENIECE Trešdienās
14.00 – 16.00
Ošu ielā 5, Alūksnē, Alūksnes novadā
  1. 67.
Strautiņu pamatskola Direktore Ingrīda PEDECE Pirmdienās
8.00 - 12.00
„Strautiņu pamatskolā”, Strautiņos, Alsviķu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 68.
Veclaicenes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Iveta VĀRTUKAPTEINE Otrdienās
9.00 – 12.00
„Vaiņagos”, Kornetos, Veclaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 69.
Veclaicenes pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Aiga MŪRNIECE Otrdienās
9.00 – 12.00
„Vaiņagos”, Kornetos, Veclaicenes pagastā, Alūksnes novadā
  1. 70.
Viktora Ķirpa Ates muzejs Vadītāja Janita ŠOLINA

Trešdienās
13.00 – 16.00

Sestdienās
11.00 – 16.00 (pēc iepriekšēja pieteikuma)

Atē, Annas pagastā, Alūksnes novadā
  1. 71.
Zeltiņu pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Ingrīda SNIEDZE Pirmdienās
9.00 – 12.00
„Strazdiņos”, Zeltiņu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 72.
Zeltiņu pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Ārija RONE Pirmdienās
8.00 - 12.00  Ceturtdienās
8.00 - 12.00 
„Strazdiņos”, Zeltiņu pagastā, Alūksnes novadā
  1. 73.
Ziemera pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Iveta VĀRTUKAPTEINE Trešdienās
13.00 – 16.30 Ceturtdienās
9.00 – 12.00
„Pagastmājā”, Māriņkalnā, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā
  1. 74.
Ziemera pagasta pārvalde Teritorijas attīstības speciāliste Aiga MŪRNIECE Pirmdienās
9.00 – 12.00
„Pagastmājā”, Māriņkalnā, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā
  1. 75.
Ziemeru pamatskola Direktora p.i. Elvīra AIZUPE Pirmdienās
14.00 – 15.30 Ceturtdienās 10.30 – 13.00
„Pamatskolā”, Māriņkalnā, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā

ALŪKSNES NOVADA DOMES KAPITALSABIEDRĪBU VADĪTĀJU
APMEKLĒTĀJU PIEŅEMŠANAS LAIKI

N. P. K. Iestāde Amats Vārds, uzvārds Pieņemšanas laiks Pieņemšanas vieta
1. AS „SIMONE” Valdes loceklis Mārtiņš KAĻVA Pirmdienās
14.00 - 17.00
Parka ielā 2C, Alūksnē
2. SIA „Alūksnes nami” Valdes loceklis Armands MUSTS Pirmdienās
16.00 - 18.00
Dārza ielā 11, 109. kabinetā
Alūksnē
3. SIA „Alūksnes slimnīca” Valdes priekšsēdētāja Maruta KAULIŅA Pirmdienās
9.00 – 11.00
(nav ambulatorā pieņemšana)
Pils ielā 1A, Alūksnē
4. SIA „Ievedne” Valdes loceklis Juris RIBUŠS Pirmdienās
8.00 – 12.00
„Liepzaros”,
Jaunannā, Jaunannas pagastā, Alūksnes novadā
5. SIA „Rūpe” Valdes loceklis Artis SVIKLIS Pirmdienās
13.00 – 17.00
Brūža ielā 6, Alūksnē


Pēdējās izmaiņas:
08-02-2017 14:58





Jaunākās ziņas
Marts 2017
P O T C P S Sv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Eiro kalkulators


baneris

Alternative content

















Alternative content



baneris

baneris

baneris


baneris



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


baneris



baneris

baneris

baneris

baneris

baneris

baneris

baneris