Notikumu kalendārs

< 2018 >
Februāris
Pr. Feb 1 9

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme (102. vai 107.)

10.00 Pilnmetrāžas animācijas filma “Džungļu patruļa” (Malienas tautas namā)

Ot. Feb 2 0

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes PP un struktūrvienību vadītāju sanāksme

10.00 Administratīvās komisijas sēde (uzaicinātajiem no 11.00) (102.)

13.00 Senioru pēcpusdiena (Mārkalnes tautas namā)

15.00 Erudītu klubiņa sākumskolas vecuma bērniem atklāšana (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)

Tr. Feb 2 1

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

9.00 Dzīvokļu komisijas sēde (apmeklētājiem 9.30) (102.)

9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)

10.00 Novada posma ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasēm (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā)

15.30 Radošā nodarbība adīšanā (Mālupes saieta namā)

Diagnosticējošais darbs latviešu valodas 6. klasēm

9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)

12.30 „Kāpsim, dziedāsim, iepazīsim mūsu puses 100 kalnus” – „Kūriņkalns” un tā  apkārtnes 9 kalni (Veclaicenē, Kūriņkalnā)

13.00 Igaunijas 100gades pasākums, piedalīsies biedrības „Stīga-Keel” un „Korneti-Lūcinieki”,  Vastselīnas pūtēju orķestris,  Hānjas TN amatiermākslinieki (Veclaicenes tautas namā)

17.00 Tikšanās Bibliotēkas draugu klubiņā “Grāmatas, pie kurām atgriežamies” – saruna ar žurnālisti Daci Plaudi (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)

Ce. Feb 2 2

Citi pasākumi

9.00 Mārkalnes pagasta pārvaldes, iestāžu darbinieku sanāksme

10.00 Domes sēde (mazā zāle)

18.00 “Rokdarbu darbnīca savam priekam” (Jaunannas tautas namā)

Diagnosticējošais darbs mācībvalodā 3.klasēm

19.00 Latvijai 100 – “Mirage Jazz Orchestra” un Ievas Sutugovas koncerts “Lai skan mana tēvu zeme” (Alūksnes Kultūras centrā)

Pk. Feb 2 3

Citi pasākumi

9.00 Būvvaldes sēde

13.30 Somu karavīru Brāļu kapos Bejā vēstures stunda, pieminot Latvijas Brīvības cīņas Alūksnes pusē

10.00 Bērnu modes skate “Mans svētku tērps” (Kolberģa tautas namā)

Se. Feb 2 4

Sporta pasākumi

10.00 Alūksnes novada atklātais čempionāts basketbolā (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē)

19.00 Atpūtas vakars Kalncempju pagasta iedzīvotājiem (Ates muzejā)

Alūksnes Mākslas skolas dalība Igaunijas 100gadei veltītajā koncertā Misso

14.00 Gaujienas tautas nama kamerkora “Gaujiena” koncerts “Ej ar mīlestību pasaulē” (Malienas tautas namā)

19.00 Latvijas operetes fonda programma “Lai sasaucamies, lai dziedam!” (Alūksnes Kultūras centrā)

Pr. Feb 2 6

Citi pasākumi

8.30 Nodaļu vadītāju plānošanas sanāksme (311.)

10.00 Īpašumu nodaļas sanāksme (200.)

10.00 Valsts iestāžu vadītāju sanāksme (311.)

10.00 Novada posma vācu valodas olimpiāde 8. klasēm (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā)

12.00 Jauno grāmatu apskats (Alūksnes pilsētas bibliotēkā)

13.00 Plānošanas un attīstības nodaļas darbinieku sanāksme (102. vai 107.)

Ot. Feb 2 7

Citi pasākumi

9.00 Ilzenes pagasta pārvaldes un struktūrvienību vadītāju sanāksme

Diagnosticējošais darbs matemātikā 6. klasēm

13.00 Mazo mūzikas kolektīvu konkurss “Balsis” (Alūksnes Kultūras centrā)

Tr. Feb 2 8

Citi pasākumi

8.30 Pededzes pagasta pārvaldes iestāžu darbinieku sanāksme

9.00 Bāriņtiesas sēde (209.)

9.00 Alūksnes pilsētas kultūras iestāžu sanāksme (412.)

Diagnosticējošais darbs matemātikā 3.klasēm.

9.00 Senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās (Alsviķu bibliotēkā)