Alūksnes novada pašvaldības komisijas
Administratīvā komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Svetlana SOLDATOVA, tālr. 27772801, svetlana.soldatova@aluksne.lv |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Sanita BUKANE |
Komisijas locekle | Ilze RUBENE |
Komisijas locekle | Inga OZOLIŅA |
Komisijas locekle | Inese PURA |
Alūksnes novada pašvaldības Administratīvās komisijas NOLIKUMS |
Licencēšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Māra KOVAĻENKO |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Everita BALANDE |
Komisijas locekle | Sanita BĒRZIŅA |
Komisijas locekle | Sanita RIBAKA |
Alūksnes novada pašvaldības licencēšanas komisijas NOLIKUMS | |
Licencēšanas komisijas sēžu darba kārtība un protokoli |
Alūksnes novada vēlēšanu komisija, e-pasts: nvk@aluksne.lv | |
Komisijas priekšsēdētāja | Ilze RUBENE |
Komisijas locekle | Gundega ANDERSONE |
Komisijas loceklis | Juris BALANDIS |
Komisijas locekle | Jūlija KRŪZĪTE |
Komisijas locekle | Iveta VEĻĶERE |
Komisijas locekle | Velga VIMBA |
Komisijas locekle | Ilona ZUČIKA |
Iepirkuma komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs | Ingus BERKULIS |
Komisijas locekle | Viktorija AVOTA |
Komisijas loceklis | Juris BALANDIS |
Komisijas locekle | Aiva EGLE |
Komisijas locekle | Sanita EGLĪTE |
Komisijas locekle | Valentīna FEDOTOVA |
Komisijas locekle | Evita ŅEDAIVODINA |
Komisijas locekle | Sandra SMILDZIŅA |
Komisijas locekle | Inese ZĪMELE-JAUNIŅA |
Pašvaldības iepirkumu komisijas NOLIKUMS |
Īpašumu atsavināšanas komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Ināra KAPULINSKA, tālr. 25778897, inara.kapulinska@aluksne.lv |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Agnese FORSTERE |
Komisijas locekle | Ieva BOLOVŅIKOVA |
Komisijas locekle | Una TETERE-TETEROVSKA |
PAŠVALDĪBAS ĪPAŠUMA ATSAVINĀŠANAS KOMISIJAS NOLIKUMS | |
Īpašumu atsavināšanas komisijas sēžu darba kārtība un protokoli |
Zemes lietu komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Agnese FORSTERE, tālr. 28305098, agnese.forstere@aluksne.lv |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Inese RANDA |
Komisijas locekle | Ilze KALNIŅA |
Komisijas locekle | Ināra KAPULINSKA |
Komisijas locekle | Sandra SMILDZIŅA |
ALŪKSNES NOVADA PAŠVALDĪBAS ZEMES LIETU KOMISIJAS NOLIKUMS | |
Zemes lietu komisijas sēžu darba kārtība un protokoli |
Apstādījumu aizsardzības komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Inese RANDA, tālr. 26647519, inese.randa@aluksne.lv |
Komisijas priekšsēdētājas vietnieks | Āris KREICIS |
Komisijas loceklis | Zigmārs MAZULIS |
Komisijas locekle | Ingrīda RIBOZOLA |
APSTĀDĪJUMU AIZSARDZĪBAS KOMISIJAS NOLIKUMS | |
Apstādījumu aizsardzības komisijas sēžu darba kārtība un protokoli |
Dzīvokļu komisija | |
Komisijas priekšsēdētāja | Daiga JURSA, tālr.25751424, daiga.jursa@aluksne.lv |
Komisijas priekšsēdētāja vietniece | Evita BONDARE |
Komisijas locekle | Anna GAILIŠA |
Komisijas locekle | Rimma MELLENBERGA |
DZĪVOKĻU KOMISIJAS NOLIKUMS | |
Dzīvokļu komisijas sēžu darba kārtība un protokoli |
Pedagoģiski medicīniskā komisija | |
Komisijas vadītāja | Ineta BĒRZIŅA |
Komisijas locekle |
Līga SMOĻAKA |
Komisijas locekle | Irēna GREIVULE |
Komisijas locekle | Daiga SLIŅĶE |
Komisijas locekle | Ieva RAKOVA |
Komisijas locekle | Līga AMOSOVA |
Medību koordinācijas komisija | |
Komisijas priekšsēdētājs |
Laimonis SĪPOLS, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvis tālr. 26431206, laimonis.sipols@aluksne.lv, |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Arturs DUKULIS, Alūksnes novada mednieku formējumu pārstāvis |
Komisijas loceklis | Ilgonis LOSĀNS, Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauku reģistra daļas vadītājs |
Komisijas loceklis | Andris MIČULIS, Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības Bejas nodaļas vecākais mežzinis |
Komisijas loceklis | Mārtiņš AUGSTKALNIETIS, Alūksnes novada lauksaimnieku pārstāvis |
Medību koordinācijas komisijas sēžu protokoli, lēmumi |
Alūksnes sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija | |
Kontaktpersona: Ardis TOMSONS, tālrunis 29106990, e-pasts ardis.tomsons@aluksne.lv | |
Komisijas priekšsēdētājs | Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars ADLERS |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta norīkota amatpersona Gints ILVA |
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks | Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un investīciju piesaistes jautājumos Aivars FOMINS |
Komisijas loceklis | Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors Ingus BERKULIS |
Komisijas loceklis | Alūksnes novada pašvaldības policijas pārstāvis Ardis TOMSONS |
Komisijas loceklis | Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes pārstāvis Ilze POSTA |
Komisijas loceklis | Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāvis Indra BĒRZIŅA |
Komisijas loceklis | Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “ALŪKSNES SLIMNĪCA” pārstāvis Maruta KAULIŅA |
Komisijas loceklis | Veselības inspekcijas pārstāvis Evita KUPČA |
Komisijas loceklis | Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvis Indra TOMIŅA |
Komisijas loceklis | Valsts policijas pārstāvis Ivars MEDNIS |
Komisijas loceklis | Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas pārstāvis Raimonds KUBLICKIS |
Komisijas loceklis | Latvijas Republikas Zemessardzes pārstāvis Jānis FREIMANIS |
Komisijas loceklis | Valsts meža dienesta pārstāvis Māris ĶĪSELIS |
Komisijas loceklis | Valsts vides dienesta pārstāvis Ilze LUIKA |
Komisijas loceklis | Akciju sabiedrības “Sadales tīkls” pārstāvis Jānis NAGLIS |
Komisijas loceklis | Valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvis Viktors MELECIS |
Komisijas loceklis | Valsts robežsardzes pārstāvis Sandris BULIGA |
Komisijas loceklis | Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita APLOKA, prombūtnes laikā aizvieto Sanita SPUDIŅA |
Civilās aizsardzības komisijas NOLIKUMS |