Sporta pasākumu kalendārs 2018. gadā

JANVĀRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
19.01. 20.01. Auto sports Latvijas čempionāts autorallijā Alūksnes nov. Autoklubs "Alūksne" , kultūras un sporta nodaļa    
27.01. 27.01. Slēpošana Slēpojums "Alūksne' 2018" Alūksnes, "Mežinieki" Kultūras un sporta nodaļa Nolikums  

FEBRUĀRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
02.02. 10.02. Kompleksais pasākums Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde Ērgļi LOK    
10.02. 21.04. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa    
10.02. 11.02. Biatlons Latvijas čempionāts Alūksne "Mežinieki" Latvijas biatlona fedrācija    
24.02. 24.02. Skijorings Latvijas čempionāts Alūksne Latvijas moto sporta federācija    

MARTS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
03.03. 21.04. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa    

APRĪLIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
07.04. 21.04. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa    
17.04. 17.04. Orientēšanās "Horizonts-2018" 1.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
19.04. 19.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 1.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
24.04. 24.04. Orientēšanās "Horizonts-2018" 2.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
26.04. 26.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 2.kārta Muižas parks OK Alūksne,  kultūras un sporta nodaļa    

MAIJS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
01.05. 01.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 3.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
03.05. 03.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 3.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
08.05. 08.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 4.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
10.05. 10.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 4.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
12.05. 12.05. Mini futbols Pavasa kauss Alūksne, stadions FK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
15.05. 15.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 5.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
17.05. 17.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 5.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
19.05. 19.05. Džudo Novada kausa izcīņa Alūksne, BJSS angārs SK "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa    
22.05. 22.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 6.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
24.05. 24.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 6.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
26.05. 26.05. Vieglatlētika "Alūksnes kausi' 2018" Alūksne, stadions Alūksnes BJSS, kultūras un sporta nodaļa    
29.05. 29.05. Orientēšanās  "Horizonts -2018" 7.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    

JŪNIJS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
05.06. 05.06. Orientēšanās  "Horizonts-2018" 8.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
12.06. 12.06. Orientēšanās  "Horizonts -2018" 9.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
16.06. 16.06. Pludmales volejbols   Katrīnas kauss Alūksne, stadions Kultūras un sporta nodaļa, volejbola aktīvs    
23.06. 23.06. Riteņbraukšana  Tautas sacensības "Līkloči papardēs" Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde    

JŪLIJS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
06.07. 08.07. Pludmales volejbols Ergo Open Latvijas čempionāta posms Alūksne, stadions Latvijas volejbola federācija    
14.07. 14.07. Apvidus loka šaušana Livonijas kauss Alūksne Loka šaušanas klubs    
14.07. 15.07. Ūdens motosports Eiropas un Latvijas čempionāts Alūksne Latvijas ūdens motosporta federācija    
15.07. 16.07. Apvidus loka šaušana Livonijas kauss Alūksne, "Mežinieki" SK "Ziemeļnieks", kultūras un sporta nodaļa    
21.07. 21.07. Skriešana Stipro skrējiens Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde    
30.07. 03.08. Kompleksais pasākums Baltijas valstu karavīru spēles Alūksne NBS sporta klubs    

AUGUSTS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.08. 04.08. Tautas sports Alūksnes pilsētas svētki Alūksne Sporta klubi, kultūras un sporta nodaļa    
04.08. 04.08. Basketbols Ghetto Games Alūksne, Parka iela Biedrība Ghetto Games    
04.08. 04.08. Pludmales volejbols Pilsētas svētku turnīrs Alūksne, stadions  Kultūras un sporta nodaļa    
14.08. 14.08. Orientēšanās "Horizonts - 2018" 10.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
21.08. 21.08. Orientēšanās "Horizonts - 2018" 11.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
25.08. 26.08. Kuģu modelisms Alūksnes kauss' 2018 Alūksne Kuģu modelisma federācija    
25.08. 25.08. Invalīdu sports Vidzemes novada sporta spēles Ziemera pamatskola Kultūras un sporta nodaļa, invalīdu biedrība    
25.08. 25.08. Riteņbraukšana Bānīša kauss' 2018 Alūksne - Gulbene Kultūras un sporta nodaļa    
29.08. 29.08. Orientēšanās "Horizonts-2018" 12.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    

SEPTEMBRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.09. 04.09. Orientēšanās "Horizonts-2018" 13.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
11.09. 11.09. Orientēšanās "Horizonts-2018" 14.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    
15.09. 15.09. Kompleksais pasākums     Pašvaldību darbinieku sporta diena Kalcempji, Ates muzejs Kalncempju, Annas un Jaunannas pag.pārv.    
18.09. 18.09. Orientēšanās "Horizonts- 2018" 15.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa    

OKTOBRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
06.10. 06.10. Pauerliftings Novada čempionāts Alūksne SIA Spēka pasaule, kultūras un sporta nodaļa    
14.10. 14.10. Galda teniss J.Baltauša atceres turnīrs Alūksne, BJSS angārs SK "Lagūna" , kultūras un sporta nodaļa    
28.10. 28.10. Galda teniss Alūksnes novada atklātais čempionāts Alūksne, BJSS angārs SK "Lagūna" , kultūras un sporta nodaļa    

NOVEMBRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.11. 04.11. Florbols Novada kausa izcīņa Alūksne Florbola klubs, kultūras un sporta nodaļa    
25.11. 25.11. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne  Kultūras un sporta nodaļa    

DECEMBRIS

Norises laiks            
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
08.12. 08.12. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne Kultūras un sporta nodaļa    
15.12. 16.12. Džudo XVIII Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs         Alūksne Alūksne Džudo klubs "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa    
15.12. 16.12. Biiatlons Ziemassvētku balvu izcīņa Alūksne, Mežinieki Biatlona federācija, kultūras un sporta nodaļa