Sporta pasākumu kalendārs 2018. gadā

JANVĀRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
19.01. 20.01. Auto sports Latvijas čempionāts autorallijā Alūksnes nov. Autoklubs "Alūksne" , kultūras un sporta nodaļa
PĀRCELTS UZ 10.FEBRUĀRI 27.01. Slēpošana Slēpojums "Alūksne' 2018" Alūksnes, "Mežinieki" Kultūras un sporta nodaļa Nolikums

FEBRUĀRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
SACENSĪBAS PĀRCELTAS UZ 2.-3.MARTU Kompleksais pasākums Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde Ērgļi LOK
10.02. 27.01. Slēpošana Slēpojums "Alūksne' 2018" Alūksnes, "Mežinieki" Kultūras un sporta nodaļa Nolikums
Pieteikuma paraugs
17.02. 31.03. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa Spēļu grafiks Rezultāti
10.02. 11.02. Biatlons Latvijas čempionāts Alūksne "Mežinieki" Latvijas biatlona fedrācija  Rezultāti
24.02. 24.02. Skijorings Latvijas čempionāts Alūksne Latvijas moto sporta federācija

MARTS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
03.03. 31.04. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa  Spēļu grafiks Rezultāti
17.03. 17.03. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa Rezultāti siev.

Rezultāti vīr.

 

24.03. 24.03. Basketbols Novada atklātais čempionāts Alūksne, AVĢ Sporta klubs "Alsviķi", kultūras un sporta nodaļa  Spēļu grafiks

APRĪLIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
10.04. 10.04. Orientēšanās "Horizonts-2018" 1.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
12.04. 12.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 1.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
17.04. 17.04. Orientēšanās "Horizonts-2018" 2.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
19.04. 19.24. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 2.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
24.04. 24.04. Orientēšanās "Horizonts-2018" 3.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
26.04. 26.04. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 3.kārta Muižas parks OK Alūksne,  kultūras un sporta nodaļa

MAIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
01.05. 01.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 4.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
08.05. 08.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 5.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
10.05. 10.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 4.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
12.05. 12.05. Mini futbols Pavasa kauss Alūksne, stadions FK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa  Nolikums
15.05. 15.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 6.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
17.05. 17.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 5.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
20.05. 20.05. Vieglatlētika „Mizojam, ka prieks” 1. posms Alūksnes novads Zeltiņu pagasts  Nolikums Rezultāti
22.05. 22.05. Orientēšanās "Horizonts-2018" 7.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
24.05. 24.05. Vieglatlētika Parka skriešanas seriāls 6.kārta Muižas parks OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
26.05. 26.05. Vieglatlētika "Alūksnes kausi' 2018" Alūksne, stadions Alūksnes BJSS, kultūras un sporta nodaļa  Nolikums
Afiša
29.05. 29.05. Orientēšanās  "Horizonts -2018" 8.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa

JŪNIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
02.06. 02.06. Džudo Novada kausa izcīņa Alūksne, BJSS angārs SK "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa
05.06. 05.06. Orientēšanās  "Horizonts-2018" 9.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
09.06. 10.06. Pludmales volejbols Ergo Open Latvijas čempionāta posms Alūksne, stadions Latvijas volejbola federācija
12.06. 12.06. Orientēšanās  "Horizonts -2018" 10.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
22.06. 22.06. Vieglatlētika „Mizojam, ka prieks” 2. posms Alūksnes novads Zeltiņu pagasts   Nolikums Rezultāti
23.06. 23.06. Riteņbraukšana  Tautas sacensības "Līkloči papardēs" Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde Nolikums

JŪLIJS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
07.07. 08.07. Apvidus loka šaušana Livonijas kauss Alūksne, "Mežinieki" SK "Ziemeļnieks", kultūras un sporta nodaļa
14.07. 15.07. Ūdens motosports Eiropas un Latvijas čempionāts Alūksne Latvijas ūdens motosporta federācija
21.07. 21.07. Skriešana Stipro skrējiens Ilzene Ilzenes pagasta pārvalde Nolikums
28.07. 28.07. Vieglatlētika „Mizojam, ka prieks” 3. posms Alūksnes novads Zeltiņu pagasts   Nolikums

AUGUSTS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.08. 04.08. Tautas sports Alūksnes pilsētas svētki Alūksne Sporta klubi, kultūras un sporta nodaļa
04.08. 04.08. Basketbols Ghetto Games Alūksne, Parka iela Biedrība Ghetto Games
04.08. 04.08. Pludmales volejbols Pilsētas svētku turnīrs Alūksne, stadions  Kultūras un sporta nodaļa
11.08. 11.08. Pludmales volejbols Katrīnas kauss Alūksne, stadions Kultūras un sporta nodaļa, volejbola aktīvs Nolikums
15.08. 15.08. Orientēšanās "Horizonts - 2018" 10.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
21.08. 21.08. Orientēšanās "Horizonts - 2018" 11.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
25.08. 25.08. Vieglatlētika „Mizojam, ka prieks” 4. posms Alūksnes novads Zeltiņu pagasts   Nolikums
25.08. 26.08. Kuģu modelisms Alūksnes kauss' 2018 Alūksne Kuģu modelisma federācija
25.08. 25.08. Invalīdu sports Vidzemes novada sporta spēles Ziemera pamatskola Kultūras un sporta nodaļa, invalīdu biedrība
25.08. 25.08. Riteņbraukšana Bānīša kauss' 2018 Alūksne - Gulbene Kultūras un sporta nodaļa
29.08. 29.08. Orientēšanās "Horizonts-2018" 12.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa

SEPTEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.09. 04.09. Orientēšanās "Horizonts-2018" 13.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
11.09. 11.09. Orientēšanās "Horizonts-2018" 14.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa
15.09. 15.09. Kompleksais pasākums     Pašvaldību darbinieku sporta diena Kalcempji, Ates muzejs Kalncempju, Annas un Jaunannas pag.pārv.
18.09. 18.09. Orientēšanās "Horizonts- 2018" 15.kārta Alūksnes novads OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa

OKTOBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
06.10. 06.10. Pauerliftings Novada čempionāts Alūksne SIA Spēka pasaule, kultūras un sporta nodaļa
14.10. 14.10. Galda teniss J.Baltauša atceres turnīrs Alūksne, BJSS angārs SK "Lagūna" , kultūras un sporta nodaļa
28.10. 28.10. Galda teniss Alūksnes novada atklātais čempionāts Alūksne, BJSS angārs SK "Lagūna" , kultūras un sporta nodaļa

NOVEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
04.11. 04.11. Florbols Novada kausa izcīņa Alūksne Florbola klubs, kultūras un sporta nodaļa
25.11. 25.11. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne  Kultūras un sporta nodaļa

DECEMBRIS

Norises laiks
sākums beigas Sporta veids Sacensību nosaukums Vieta Rīkotājs Nolikums Rezultāti
08.12. 08.12. Volejbols Atzeles volejbola līga Alūksne Kultūras un sporta nodaļa
15.12. 16.12. Džudo XVIII Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs         Alūksne Alūksne Džudo klubs "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa
15.12. 16.12. Biiatlons Ziemassvētku balvu izcīņa Alūksne, Mežinieki Biatlona federācija, kultūras un sporta nodaļa