Šķiro atkritumus un atpūties viesu namā SIROKO bez maksas

22.07.2010.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

     Latvijas Zaļais punkts sadarbojoties ar videi draudzīgo viesu namu „Siroko” ir sarūpējis akcijas „Šķirošanas maratons” dalībniekiem īpašu dāvanu – visi jūlija izložu uzvarētāji saņems iespēju vienu nakti bez maksas pavadīt viesu namā.

     Dalībnieki, kas būs piedalījušies akcijā – uz šķirošanas konteineriem vai šķirošanas laukumiem nogādājuši plastmasas dzērienu pudeles, stikla taru vai nolietotās elektropreces – un kļuvuši par izlozes uzvarētājiem, varēs atpūsties Garciema jūrmalā mājīgajā un zaļajā viesu namā „Siroko”.
     Latvijas Zaļā punkta šķirošanas maratona uzvarētāji arī atpūtas brīdī varēs dzīvot saskaņā ar dabu – viesu namā ir ievietoti šķirošanas konteineri plastmasai, stiklam un papīriem. Kā paskaidrota viesu nama vadītāja Ilze Sīle: „Viss iepakojums, kas rodas viesu namā – plastmasas dzērienu pudeles, stikla pudeles un burkas, kartona kastes - tiek rūpīgi sašķirots un nogādāts uz pārstrādi. Arī mūsu viesi ir aicināti izmantot šķirošanas konteinerus”.
     „Mēs priecājamies par katru cilvēku, kas ir gatavs darīt zaļus darbus neprasot par to neko pretī. Bet ir vēl lielāks gandarījums, kad ir iespēja arī pasniegt kādu dāvanu par labi padarītu darbu”, atzīst Rita Bubina, AS „Latvijas Zaļais punkts” mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja.
     Viesu nams „Siroko” atrodas Garciemā, Carnikavas novadā. Plašāka informācija: www.siroko.lv
Zaļā punkta „Šķirošanas maratons” norisinās visas vasaras garumā 12 Latvijas pilsētās. Iedzīvotāji ir aicināti šķirot plastmasas dzērienu pudeles, stikla taru un nolietotās elektropreces. Aizpildot īpašu akcijas kuponu vai ieliekot plastmasas pudelē zīmīti ar savu kontaktinformāciju, iedzīvotāji var piedalīties izlozē, kur balvā ir 30 latu dāvanu kartes. Informācija par šķirošanas akcijas norisi katrā pilsētā ir atrodama: http://www.zalais.lv/lv/sabiedribai/kur_skirot_latvija/akcija_ekspedicija/

     Zaļā punkta „Šķirošanas maratonu” atbalsta nacionālais e-dienests „INBOX.lv” un vides reklāmas operators „JCDecaux”.

 


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv