Aicinām organizēt un oficiāli pieteikt savas 24.aprīļa talkas vietas

29.03.2010.

Vairāk informācijas:
+371 25960056
talkas@talkas.lv

     Turpinot ikgadējo tradīciju, šā gada 24.aprīlī no plkst. 9:00 līdz 14:00 vienlaicīgi visā Latvijā tiks organizēta jau trešā vides sakopšanas akcija „Lielā Talka”, aicinot ikvienu iedzīvotāju apliecināt mīlestību savai zemei un padarīt Latviju par tīrāko vietu pasaulē.

     Lai nodrošinātu veiksmīgu Talkas norisi, pasākuma rīkotāji aicina visas Latvijas pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumus, kā arī brīvprātīgos entuziastus 24.aprīlī ORGANIZĒT SAVU TALKU, nozīmējot TALKAS ATBILDĪGO un REĢISTRĒJOT savu talkošanas vietu Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv.

Ja vēlaties ORGANIZĒT SAVU TALKU, tad:
     1. Obligāti sazinieties ar savas dzīvesvietas Lielās Talkas koordinatoru (kontakti atrodami www.talkas.lv sadaļā „Kontakti”) un noskaidrojiet, kur labāk talkot, vai arī saskaņojiet talkas vietu, ja tādu jau esat atradis. Vienlaicīgi ar koordinatoru saskaņojiet arī talkā savākto atkritumu izvešanu uz poligoniem.
     2. Reģistrējiet savu talkas vietu www.talkas.lv sadaļā „Atbildīgo reģistrācija”. Atgādinām, ka reģistrētā talkas vieta nedrīkst būt privāta teritorija.
     3. 24.aprīlī nodrošiniet savus talciniekus ar atkritumu maisiem – tos bez maksas būs iespējams saņemt pie Talkas koordinatoriem pašvaldībās, kā arī papildus tie būs pieejami RIMI un Supernetto veikalos visā Latvijā. Atgādinām, ka par darba cimdiem šogad jāgādā pašiem talciniekiem!

     Visas oficiāli pieteiktās talkas vietas pēc reģistrācijas ir redzamas www.talkas.lv sadaļā „Kartes”.

Cerot uz Jūsu atsaucību un kopīgu talkošanu 24.aprīlī,
Lielās Talkas organizatoru komanda


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv