Aicina Biznesa dienas “Vidzeme 2011”

29.03.2011.

Evita Aploka,
sabiedrisko attiecību speciāliste

     Š.g. 13. un 14.maijā Valmierā notiks ikgadējās, pēc kārtas nu jau četrpadsmitās pavasara Biznesa dienas „Vidzeme 2011,” informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valmieras nodaļas vadītājs Juris Slenģis.

     „Ja Latvijā nebūs ražošanas, ja nebūs pakalpojumu sniedzēju, kuri piepilda valsts budžeta ieņēmumu apcirkņus ar nodokļu naudu, valsts budžeta konsolidācija vien nelīdzēs pārvarēt krīzi. Jā, uzņēmējiem aizvadītais gads nebija vienkāršs, tomēr šis pavasaris jau tiek gaidīts ar pamatotām cerībām, ka atplauks ne tikai pumpuri, bet arī eksporta tirgi un potenciālo pircēju maciņi abpus Latvijas robežai,” atzīmē J.Sleņģis.

     „Tāpēc ļoti svarīgi ir vieniem par sevi atkal atgādināt, vēl citiem – pirmoreiz sevi pieteikt. Jo potenciālie konkurenti taču arī ziemu nav gluži uz krāsns gulējuši... Tāpēc uzņēmēji Valmierā un apkārtējos novados, tuvāk un tālāk Vidzemē nevaimanā, bet ģenerē jaunas idejas, meklē jaunas iespējas, ražo jaunus produktus, piedāvā jaunus pakalpojumus” – tā J.Sleņģis.

     Divas pavasara dienas – piektdien, 14.maijā un sestdien, 15.maijā – Vidzemes uzņēmējiem būs iespēja sevi parādīt gan Valmieras kultūras centra telpās, gan ārā - vides ekspozīcijās, bet par to, ka amatnieku, mājražotāju un tirgotāju aktivitātes arī šoreiz sasniegs tradicionālā rudens Simjūda gadatirgus apmērus, šaubās vien retais! Līdzīgi, kā tas bija iepriekšējos gados, piektdienas izskaņa pārtaps Vidzemes uzņēmēju naktī, savukārt, sestdienas izskaņa – jau Muzeja naktī ...

     Sagaidāma arī vairāku Valmieras sadraudzības pilsētu delegāciju ierašanās, tātad - vēl viena papildu iespēja jauniem starpvalstu biznesa kontaktiem.

Papildu informācija – www.chamber.lv

     Dalību Biznesa dienās „Vidzeme 2011” aicinām pieteikt, aizpildot pielikumā pievienoto anketu un nosūtot to LTRK Valmieras nodaļai uz e-pastu Valmiera@chamber.lv

     Jau tradicionāli biznesa dienas rīko LTRK nodaļa kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldību; šogad par foruma un Vidzemes uzņēmēju nakts līdzorganizatoru kļuvusi banka Citadele.

Papildu informācijai:

Juris Sleņģis
LTRK Valmieras nodaļas vadītājs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa
Stacijas iela 26, Valmiera, LV - 4201
T. + 371 64235320
F. + 371 64281214
valmiera@chamber.lv
www.chamber.lv


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv