Pašvaldība aicina Alūksnes novada uzņēmējus piedalīties izstādēs

18.03.2013.


Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


     Maijā Valmierā un Pleskavā notiks divas vērienīgas uzņēmēju izstādes, kurās aicināti piedalīties arī Alūksnes novada uzņēmēji. Pašvaldība iespēju robežās atbalstīs novada pārstāvību minētajās izstādēs.


     17. un 18. maijā Valmieras Kultūras centrā notiks ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”. Izstāde dažādu nozaru uzņēmumiem sniegs iespēju palielināt konkurētspēju, prezentējot savus produktus un pakalpojumus, iegūt jaunus sadarbības partnerus un klientus. Savukārt reģiona iedzīvotājiem tā būs lieliska iespēja uzzināt par sev noderīgiem pakalpojumiem, produktiem un izmantot uzņēmumu īpašos izstādes piedāvājumus. Izstādes rīkotāji ziņo, ka šogad to apmeklēs pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, uzņēmumi no Igaunijas.
     Izstādē aicināti piedalīties un savu produkciju vai pakalpojumus demonstrēt visi uzņēmēji, īpašs uzsvars būšot uz pārtikas uzņēmumiem, izglītības iestādēm, pakalpojumiem, ražošanu, būvniecību, tūrismu, kosmētikas ražotājiem. Noteikta izstādes teritorija būs atvēlēta amatnieku un mājražotāju gadatirgum.
     Alūksnes novada pašvaldība plāno finansēt stenda īri izstādē, kur novada uzņēmējiem būtu iespēja prezentēt savu piedāvājumu. Tādēļ aicinām izmantot šo iespēju un tos uzņēmējus, kuri ir ieinteresēti piedalīties ar savu preču klāstu izstādē, lūdzam līdz 2. aprīlim sazināties ar Alūksnes novada pašvaldības Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāju Aritu Prižavoiti pa tālruni 64381475 vai e-pastu arita@aluksne.lv, lai vienotos par jūsu dalību izstādē.
     Savukārt no 21. līdz 23. maijam Pleskavā notiks 20. starptautiskā izstāde „PskovEXPO 2013”, kas ik gadu pulcē uzņēmējus no Krievijas reģioniem, Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas. Izstādes mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību, savstarpēju tirdzniecības un rūpniecības saikņu aktivizēšanu.
     Izstādē savus produktus varēs piedāvāt uzņēmēji, kas pārstāv tādas sfēras kā būvniecība un remonts, interjers un dizains, informāciju tehnoloģijas, auto un moto tehnika, tekstils un specapģērbs, banku, tūrisma un svinību pakalpojumi, preces mājsaimniecībai.
     Alūksnes novada pašvaldība piedāvā novada uzņēmējiem sniegt plašāku tās rīcībā esošo informāciju par izstādes norisi, pieteikšanās iespējām, norēķinu kārtību un citus interesējošos jautājumus saistībā ar dalību izstādē Pleskavā. Interesentus, kas vēlētos piedalīties izstādē Pleskavā, lūdzam vērsties pie Alūksnes novada pašvaldības ainavu arhitekta Agra Veismaņa, zvanot pa tālruni 64381490 vai rakstot e-pastu agris.veismanis@aluksne.lv.


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv