Seminārs "Finanšu instrumenti uzņēmējdarbībai un eksportam"


03.11.2014.

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas Garantiju aģentūru, SEB banku, Coface Latvia un SIA Seccredo Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros 2014. gada 6.novembrī Rēzeknē organizē semināru "Finanšu instrumenti uzņēmējdarbībai un eksportam".

Norises vieta: Latgales vēstniecībā GORS  Adrese: Rēzekne, Pils iela 4
Semināra mērķis ir informēt semināra apmeklētājus par eksporta pakalpojumiem, ko sniedz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Sniegt informāciju uzņēmējiem par SEB bankas, Latvijas Garantiju aģentūras, Coface finanšu atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībā un eksportā. Kā arī, tuvāk iepazīstināt ar Seccredo sniegtajiem pakalpojumiem un ar eksportu saistītu risku izvērtēšanu.

Seminārā aicinām piedalīties Latvijas uzņēmumu īpašniekus, pārstāvjus, eksporta speciālistus un citus interesentus, kuri plāno paplašināt savu uzņēmējdarbību Latvijā un ārvalstu tirgos, kā arī visus uzņēmējdarbības uzsācējus.

Semināra lektori:
Andris Pārups, LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs.
Rolando Huapaija - Delgado, LIAA EEN nodaļas vecākais eksperts.
Evija Putne - Priževoite, vecākā tirdzniecības finansēšanas produktu darījumu vadītāja.
Dainis Gašpuitis, SEB bankas ekonomists.
Artūrs Karlsons, LGA pārstāvis.
Māris Lukins, Coface Latvia vadītājs.
Mārcis Pumpurs, SIA Seccredo valdes priekšsēdētājs.
Gundega Jaunbērziņa – Beitika, Ekonomikas ministrijas Iekšējā tirgus departamenta ES preču un pakalpojumu tirgus nodaļas vadītāja.

Dalība bezmaksas. Pieteikšanās līdz 5. novembrim.

Semināri "Finanšu instrumenti uzņēmējdarbībai un eksportam" notiks arī Ventspilī (22. oktobrī), Valmierā (30. oktobrī), Jelgavā (13. novembrī) un Rīgā (20. novembrī). 

Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai LIAA mājaslapā, sadaļā eksportētājiem.

 
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv