Vidzemes uzņēmējiem iespēja tikties ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēvicu


15.10.2014.

Juris Sleņģis
LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs
valmiera@chamber.lv


Valmierā, 2014.gada 23.oktobrī plkst. 11:00, viesnīcā „Wolmar” tiek rīkota uzņēmēju tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēvicu. Pēc tikšanās plkst. 15:00 uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt semināru „7 veiksmīgu cilvēku paradumi” no FranklinCovey Latvia.

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvics runās par Latvijas tautsaimniecības attīstību, riskiem un izaicinājumiem. Uz tikšanos aicināti visi Vidzemes reģiona uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji. Lai saņemtu pilnvērtīgākas atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem, lūgums tos savlaicīgi iesūtīt uz e-pastu: valmiera@chamber.lv. Pieteikties var līdz 16.oktobrim rakstiski: valmiera@chamber.lv vai telefoniski: 28625443. Pasākums ir bez maksas.
Pēcpusdienā uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt arī kvalitatīvu semināru no FranklinCovey Latvia par tēmu: „7 veiksmīgu cilvēku paradumi”, ko vadīs pieredzējis lektors Ilmārs Vamzis. Lektoram ir vairāk kā 20 gadu augsta līmeņa vadītāja pieredze banku sektorā. Kopš 2010. gada FranklinCovey sertificēts treneris, vada kursu “Efektīvu cilvēku 7 paradumi”. Semināra laikā runās par efektīvu organizācijas kultūra un par to, kas nepieciešams, lai iegūtu ilgtspējīgu konkurētspēju! Pieteikšanās līdz 22.oktobrim rakstiski: valmiera@chamber.lv vai telefoniski: 28625443. Dalības maksa 27€ + PVN, LTRK biedriem, sadarbības partneriem: 10€ + PVN.
Abus pasākumus uzņēmējiem piedāvā LTRK Vidzemes nodaļa, kas ir vienīgā LTRK nodaļa Vidzemē, kas apvieno vairāk kā 80 savus biedrus no visas Vidzemes. Tā sadarbojas ar uzņēmējorganizācijām, pašvaldībām, profesionālajām un augstākās izglītības iestādēm. Balstoties uz biedru un uzņēmēju interesēm, tiek sniegts plašs pakalpojumu grozs, kas sevī ietver biznesa konsultācijas, tirdzniecības misijas, apmācības, seminārus, izstādi-gadatirgu „Vidzemes Uzņēmēju dienas”, preču izcelsmes sertifikātus u.c.

Semināra programma

Tikšanās ar I.Rimšēvicu programma
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv