Ghetto Games Alūksnē vietējās komandas stājas pretī Ghetto ranga līderēm

25.06.2015.

Sestdien, 13. jūnijā, Alūksnes Pilssalas stadionā tika aizvadīts pēc kārtas trešais Ghetto Games 7. sezonas reģionālais turnīrs. Komandām bija iespēja mēroties spēkiem trīs sporta veidos: Ghetto Basket, Ghetto Football un Ghetto Floorball. Īpašā konkursā Alūksnē noskaidrojām arī precīzāko soda metienu īpašnieku.

Ghetto Basket turnīrs tika aizvadīts trīs vecuma grupās: Sievietes, U15 un Vecākā grupa. Sieviešu grupā uzvaru izcīnīja rīdzinieces „Reaļnās puķes”, aiz sevis atstājot Rīgas komandu „Filter” un alūksnietes „Turteļi”.
Vecākās grupas finālā Valmieras „Riekstkodis” apspēlēja Mārupes „Kripatas”, revanšējoties par zaudējumu grupu turnīrā. Vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma Edmunds Elksnis. Par trešo vietu savā starpā sacentās Rīgas komanda „Viss.lv/ProBasketball” un Gulbenes „Nareka”, kura šajā turnīrā startēja bez olimpiskā vicečempiona, bobslejista Daumanta Dreiškena, un zaudēja. Jaunākajā grupā pirmo vietu izcīnīja „Dzeltenais VEF”, uzveicot „Kraft”, bet trešo vietu izcīnīja „The Skillers”. Soda metienu konkursā „Prince of Charity Line” triumfēja „Kripatu” pārstāvis Matīss Rožlapa.

Ghetto Football Alūksnes turnīrā vairākas vietējās komandas mērojās spēkiem ar Grīziņkalnā jau zināmām komandām. Pirmo vietu, uzveicot rīdziniekus „Team Jesus” , izcīnīja komanda no Rīgas „Sprinteri”, kuri pateicoties šai uzvarai izvirzās līderpozīcijās Ghetto Football Vecākās grupas rangā. Trešo vietu Vecākajā grupā izcīnīja alūksnieši „Foršākā Veronika”. Jaunākajā grupā laureātu vidū atrodamas divas komandas no Alūksnes – otrajā vietā palika komanda „Disco”, bet trešajā „Barsa”. Uzvaru ieguva futbolisti no Ogres „Tava māte”.

Ghetto Floorball Vecākās grupas turnīrā enerģiskā finālspēlē uzvaru izcīnīja „Rūjas Stars” no Naukšēniem, aiz sevis atstājot, Grīziņkalna turnīru regulāro dalībnieci „Koeficents 100”, kā arī komandu „Halibuts” no Alūksnes.

Nākamais reģionālais Ghetto Games reģionālais turnīrs norisināsies svētdien, 21. jūnijā, Smiltenes pilsētas svētku ietvaros. Sacensības notiks divos Ghetto sporta veidos – basketbolā un florbolā. Īpašā „Ghetto Robin Hood” konkursā noskaidrosim precīzāko tālmetēju. Dalībai šajā konkursā no katras Ghetto Basket komandas var pieteikties tikai viens spēlētājs. Reģistrācija turnīriem sāksies no plkst.11.00, bet paši turnīri ritēs pilnā sparā no plkst.12.00. Kā ikvienā Ghetto Games turnīrā arī Smiltenē skatītājus un dalībniekus sagaida dažādi konkursi un pārsteigumi.

Ghetto Games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga šovasar tiek organizēti teju 70 pasākumi, kas tūkstošiem jauniešu būs iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt brīvo laiku.

Sadarbības partneri: Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta, adidas, Armet, ProNets, MAXIMA, VEF, Sprite, Super Viva, Pro Basketball, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Latvijas Tautas sporta asociācija, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Izglītības un zinātnes ministrija.

Informē: Draugiem.lv, JCDeacaux, TVNET, sportacentrs.com, Sporta avīze, Forum Cinemas, Salidzini.lv.