<<< AtpakaļAicina Alūksnes novada uzņēmējus atsaukties īpašas aplikācijas izveidei05.07.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Alūksnes novada pašvaldība plāno izstrādāt aplikāciju viedtālruņiem, kas tās lietotājiem sniegtu gan noderīgu informāciju, gan arī ļautu izmantot īpašus vietējo uzņēmēju piedāvājumus.

Šobrīd plānots, ka mūsdienīgajā aplikācijā varētu būt iekļauta pamatinformācija par ērtu saziņu ar pašvaldību, pārskatāms Alūksnes novada tūrisma piedāvājums, funkcija, kas iedzīvotājiem ļautu paziņot pašvaldībai par kādām pamanītām problēmām, piemēram, sabojātu ceļa zīmi, nolūzušu koku un tamlīdzīgi.

Savukārt vietējiem uzņēmējiem aplikācijā būtu iespējams ievietot informāciju par saviem pakalpojumiem un produkciju, nodrošinot aplikācijas lietotājiem kādu īpašu priekšrocību.

Līdzīgas aplikācijas ir izveidotas un darbojas gan jau vairākās pilsētās Latvijā, gan arī citviet pasaulē, kur līdztekus tūrisma iespējām un svarīgākajai informācijai par teritoriju ir arī vietējo uzņēmēju piedāvājums.
Lai saprastu, vai Alūksnes novada uzņēmējus interesētu šāda iespēja, un uzzinātu sīkāku informāciju par plānotās aplikācijas darbību, aicinām sazināties ar pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Māru Saldābolu pa tālruni 25425222 vai e-pastu mara.saldabola@aluksne.lv.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv