Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
15.01. | 16.01. | Auto sports | Ziemas autorallijs "Alūksne 2016" | Alūksne, Alūksnes nov. | Autoklubs "Alūksne" | |||
31.01. | 31.01. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 1. kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa | Rezultāti |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
05.02. | 07.02. | Kompleksais pasākums | Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde | Ērgļi | LOK | Atcelts | ||
11.02. | 11.02. | Distanču slēpošana | NBS čempionāts | Mežinieki | NBS sporta klubs | Atcelts | ||
20.02. | 02.04 | Basketbols | Novada čempionāts | Alūksne | Marienburga BK, kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Kalendārs | Turnīra tabula |
19.02. | 21.02. | Ziemas orientēšanās | Latvijas čempionāts | Alūksne. Krneti | OK Alūksne, LOF, kultūras un sporta nodaļa | |||
26.02. | 28.02. | Slēpošana, biatlons | Slēpojums, Latvijas čempionāts | Alūksne, Mežinieki | LBF, kultūras un sporta nodaļa | Nolikums slēpojumam Nolikums biatlonam |
Pieteikšanās forma Dalībnieki Starta protokols |
Latvijas čempionāts biatlonā sprinta distancē 26.02.2016. |
28.02. | 28.02. | Volejbols | Novada čempionāts | Alūksne | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | ||
28.02. | 28.02. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 2.kārta | Alūksne, BJSS angārs | Sporta klubs Lagūna |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
05.03. | 26.03. | Volejbols | Novada čempionāts | Alūksne | SK Zeltiņi, kultūras un sporta nodaļa | |||
05.03. | 27.03. | Basketbols | Novada čempionāts | Alūksne | SK Malēnija, kultūras un sporta nodaļa | Turnīra tabula pēc 13.03.2016. Ceturtdaļfināla spēļu rezultātiREZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI pēc 06.03.2016. |
||
27.03. | 27.03. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 3.kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
02.04. | 02.04. | Basketbols | Novada čempionāts | Alūksne | Marienburga BK, Kultūras un sporta nodaļa | Kalendārs | ||
09.04. | 09.04. | Galda teniss | Novada čempionāts | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti | |
19.04. | 19.04. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 1.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
21.04. | 21.04. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 1.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Sacensību programma | Rezultāti | |
24.04. | 24.04. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 4.kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa | |||
26.04. | 26.04. | Orientēšanās | Horizonts -2016" 2.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
28.04. | 28.04. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 2.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, Vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Sacensību programma | Rezultāti |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
03.05. | 03.05. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 3.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
05.05. | 05.05. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 3.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, Vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Sacensību programma | Rezultāti Kopvērtējums |
|
10.05. | 10.05. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 4.kārta, novada čempionāts | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
12.05. | 12.05. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 4.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, Vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Rezultāti | ||
17.05. | 17.05. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 5.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
19.05. | 19.05. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 5.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, Vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Sacensību programma | Rezultāti | |
21.05. | 27.08 | Vieglatlētika | Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla sacensības „Mizojam, ka prieks” | Zeltiņi | Zeltiņu pagasta biedrība „Sporta klubs Zeltiņi”, Zeltiņu pagasta pārvalde, Alūksnes novada pašvaldība | Nolikums | Rezultāti | |
21.05. | 21.05. | Džudo | Novada kausa izcīņa | Alūksne | SK "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa | |||
25.05. | 25.05. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 6.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
26.05. | 26.05. | Vieglatlētika | Parka skriešanas seriāls 6.kārta | Muižas parks | OK Alūksne, Vieglatlētikas klubs, kultūras un sporta nodaļa | Sacensību programma | Rezultāti Kopvērtējums |
|
31.05. | 31.05. | Orientēšanās | "Horizonts -2016" 7.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
05.06. | 05.06. | Minifutbols | "Pavasara kausa" izcīņa | Pilssalas stadions | Kultūras un sporta nodaļa, Futbola Sabiedriskais Aktīvs | |||
07.06. | 07.06. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 8.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
08.06. | 08.06. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | ||
14.06. | 14.06. | Orientēšanās | "Horizonts -2016"9.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
18.06. | 18.06. | Pludmales volejbols | Katrīnas kausa izcīņa | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Sacensību plakāts | Programma | |
21.06. | 21.06. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 10.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
23.06. | 23.06. | Riteņbraukšana | Tautas sacensības"Līkloči papardēs" | Ilzene | Ilzenes pagasta pārvalde | Nolikums | ||
25.06. | 27.08 | Vieglatlētika | Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla sacensības „Mizojam, ka prieks” | Zeltiņi | Zeltiņu pagasta biedrība „Sporta klubs Zeltiņi”, Zeltiņu pagasta pārvalde, Alūksnes novada pašvaldība | Nolikums | ||
28.06. | 28.06. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
01.07. | 03.07. | Vasaras sporta veidi | Latvijas vasaras Olimpiāde | Valmiera | LOK | |||
01.07. | 03.07. | Ūdens motosports | Pasaules čempionāts Formula Future | Alūksne | LŪMF, sporta klubs "Nord Ost" | |||
05.07. | 05.07. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti | |
09.07. | 10.07. | Apvidus loka šaušana | Livonijas kauss | Alūksne, Mežinieki | SK Ziemeļnieks, kultūras un sporta nodaļa | |||
12.07. | 12.07. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti | |
16.07. | 17.07. | Ūdens motosports | Eiropas un Latvijas čempionāts | Alūksne | LŪMF, sporta klubs "Nord Ost", kultūras un sporta nodaļa | |||
16.07 | 27.08 | Vieglatlētika | Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla sacensības „Mizojam, ka prieks” | Zeltiņi | Zeltiņu pagasta biedrība „Sporta klubs Zeltiņi”, Zeltiņu pagasta pārvalde, Alūksnes novada pašvaldība | Nolikums | Rezultāti | |
19.07. | 19.07. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti | |
23.07. | 24.07. | Skriešana | Stipro skrējiens | Ilzene | Ilzenes pagasta pārvalde | Nolikums Nolikums (Skrējiens ar suni) |
Apvidus šķēršļu skrējiena anketa Komandas anketa Apvidus šķēršļu skrējiena ar suni pieteikuma anketa |
|
26.07. | 26.07. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
06.08. | 06.08. | Tautas sports | Alūksnes pilsētas svētki | Alūksne | Sporta klubi, kultūras un sporta nodaļa | |||
06.08. | 06.08. | Basketbols u.c. | Ghetto Games | Alūksne, stadions | Biedrība Ghetto Games | |||
06.08. | 06.08. | Pludmales volejbols | Pilsētas svētku turnīrs | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | |||
09.08. | 09.08. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | Rezultāti | |
13.08. | 13.08. | Pludmales volejbols | Alūksnes novada atklātais čempionāts Pludmales volejbolā 2016 | Alūksne, stadions | Kultūras un sporta nodaļa | Nolikums | ||
17.08. | 17.08. | Orientēšanās | "Horizonts - 2016" 11.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
20.08. | 21.08. | Orientēšanās | Latvijas čempionāts velo orientēšanā | Alūksne | LOF, OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | |||
20.08. | 21.08. | Orientēšanās | XXXV "Malienas Kauss" | Korneti, Veclaicene | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | |||
23.08. | 23.08. | Orientēšanās | "Horizonts-2016"12.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | |||
27.08. | 27.08 | Vieglatlētika | Zeltiņu pagasta atklātā krosa skriešanas seriāla sacensības „Mizojam, ka prieks” | Zeltiņi | Zeltiņu pagasta biedrība „Sporta klubs Zeltiņi”, Zeltiņu pagasta pārvalde, Alūksnes novada pašvaldība | Nolikums | Rezultāti Kopvērtējums |
|
30.08. | 30.08. | Orientēšanās | "Horizonts-2014"13.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
06.09. | 06.09. | Orientēšanās | "Horizonts-2016" 14.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
13.09. | 13.09. | Orientēšanās | "Horizonts-2014" 15.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
20.09. | 20.09. | Orientēšanās | "Horizonts-2014" 16.kārta | Alūksnes novads | OK Alūksne, kultūras un sporta nodaļa | www.aluksneok.lv | ||
17.09. | 17.09. | Kompleksais pasākums | Pašvaldību darbinieku sporta diena | Liepna | Liepnas un Mālupes pagastu pārvaldes | |||
23.09. | 24.09. | Basketbols | Alūksnes novada pirmssezonas pārbaudes turnīrs | Alūksne | Kultūras un sporta nodaļa, SK "Marienburga" BK | Nolikums | ||
25.09. | 25.09. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 5.kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
08.10. | 08.10. | Pauerliftings | Atklātais čempionāts | Alūksne | Kultūras un sporta nodaļa | |||
14.10. (plkst. 20:30) | 14.10. | Basketbols | LBL 3. divīzija (Alūksne/BJSS - BK Daugavpils) | Alūksne, AVĢ sporta zāle | LBL | |||
16.10. | 16.10. | Galda teniss | J.Baltauša atceres turnīrs | Alūksne | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa | |||
21.10. (plkst. 20:30) | 21.10. | Basketbols | LBL 3. divīzija (Alūksne/BJSS - Valmiera) | Alūksne, AVĢ sporta zāle | LBL | |||
23.10. | 23.10. | Orientēšanās | Starptautiskas orientēšanās izturības sacensības | Alūksne | Kultūras un sporta nodaļa | http://aluksneok.lv/ | ||
29.10. (plkst. 17:00) | 29.10. | Basketbols | LBL 3. divīzija (Alūksne/BJSS - BK Dārtija) | Alūksne, AVĢ sporta zāle | LBL | |||
30.10. | 30.10. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 6.kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
27.11. | 27.11. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 7.kārta | Alūksne, BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa |
Norises laiks | Sporta veids | Sacensību nosaukums | Vieta | Rīkotājs | Nolikums | Rezultāti | ||
Sākums | Beigas | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | |
17.12. | 18.12. | Džudo | XVI Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs Alūksne | Alūksne | Džudo klubs "Kurbads", kultūras un sporta nodaļa | |||
25.12. | 25.12. | Galda teniss | Novada atklātā kausa izcīņa 8.kārta | Alūksne,BJSS angārs | SK Lagūna, kultūras un sporta nodaļa |