<<< Atpakaļ

Uz apmācību kursu aicina topošos Alūksnes novada uzņēmējus10.08.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

23. un 30. augustā ikvienam, kurš vēlas nākotnē veidot savu uzņēmumu, būs iespēja piedalīties bezmaksas apmācību kursā “Mazā un vidējā uzņēmuma darbības uzsākšana, investīciju piesaiste un tirgus segmenta izveide” Alūksnē.

Divu dienu apmācību kursā aicināti piedalīties topošie un jau esošie jaunie uzņēmēji, grāmatveži, vadītāji un visi citi interesenti. Nodarbības notiks Uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē (Alūksnes Kultūras centra telpās). Abās dienās tās sāksies pulksten 9.30 un turpināsies līdz 16.00.

Apmācības vadīs lektore, sociālo zinātņu maģistre, vairāku Eiropas Savienības struktūrfondu projektu koordinatore Latvijā, mācību līdzekļa “Naudas pasaule” autore Sandra Zeltiņa.

Pirmajā dienā apmācību dalībnieki varēs uzzināt uzņēmējdarbības uzsākšanas veiksmes noslēpumus, noskaidrot, cik nozīmīgs uzņēmējdarbībā ir mērķis, pozicionēšana, stratēģijas izveide un komandas veidošana biznesa sākšanai, iepazīt līderi sevī un uzzināt, kā pelnīt ar to, kas patīk, izvēlēties atbilstošāko uzņēmējdarbības formu, saprast pareizu resursu un naudas plūsmas veidošanu, kā arī uzzināt, cik nepieciešama ir tirgus izpētes veikšana.

Savukārt otrajā apmācību dienā laiks tiks veltīts dažādām ar grāmatvedību saistītām tēmām, pašizmaksas aprēķināšanai, cenu noteikšanas mehānismam, biznesa plāna sastādīšanas pamatprincipiem, investīciju piesaistes iespējām un nozīmei.

Īpaši aicinām apmācībās piedalīties jauniešus – topošos uzņēmējus, biznesa ideju autorus, kuri plāno piedalīties Alūksnes novada pašvaldības 2016. gada jauniešu biznesa ideju konkursā, kas tiks izsludināts rudenī, lai noslīpētu savas biznesa idejas un kvalitatīvāk sagatavotu konkursa pieteikumu.

Tā kā vietu skaits apmācībās ir ierobežots, pieteikties aicinām līdz 19. augustam, rakstot uz e-pasta adresi sanita.auseja@aluksne.lv vai zvanot pa tālruni 25425222. Pieteikties iespējams arī elektroniski norādītajā saitē: šeit

Dalībniekiem ir iespēja arī pieteikt pusdienas (par maksu).

Apmācību kursu organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv