<<< Atpakaļ

Godina brīvprātīgos Alūksnes novadā09.12.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists


8. decembrī Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē norisinājās Brīvprātīgo svētki, kuros godināja visu vecumu brīvprātīgos Alūksnes novadā.

Akcijā “Es - brīvprātīgs Alūksnes novadā” tika saņemti 23 pieteikumi par dažāda vecuma brīvprātīgajiem un brīvprātīgo grupām. Pateicības saņēma Dzintra Škapare, Harita Dzene, Iveta Bukovska, Larisa Ūsele, Lilita Gāršniece un Valentīna Pugace no Zeltiņu pagasta, Sanita Bordāne no Liepnas pagasta, Jaunlaicenes pamatskolas skolēnu pašpārvaldes dalībnieces Sanija Liepkalīte, Aurēlija Volte, Evelīna Agneta Danenberga, Eva Beāte Garā, Signija Šaļkova un Annija Dārta Kampe.

Brīvprātīgā darba akcijas laureātu vidū arī Daiga Gritāne no Jaunannas pagasta, Dace Kārkliņa no Ilzenes pagasta, Ivars Laurs no Alūksnes, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra un Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgie Žanete Ludviga, Gunārs Misiķis un Klāss Stāvausis, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra brīvprātīgā Lelde Gusta, Alūksnes un Apes novada fonda ilggadējās brīvprātīgās Dace Alksne un Nadežda Hercoga, jauniešu grupa “10kW radošo citronu” un tās dalībnieki Līga Puzule, Ieva Krēsliņa, Una Skopiņa, Agnese Sprice, Irita Misiņa, Kristiāna Solovjova, Norberts Dāniels Dovgāns, Mārcis Jaunkamps, Zinta Melgalve, Kārlis Čubars un Inārs Hollo, biedrības “Astes un Ūsas” brīvprātīgās Elīna Dambe, Lāsma Teterovska un Maiga Gacka, kā arī Alūksnes pensionāru biedrības “Sudrabs” dalībnieces Inta Maka un Jautra Tatjana Poļaka.

Brīvprātīgā darba akciju “Es – brīvprātīgs Alūksnes novadā” organizēja Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļu, biedrību “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”, nodibinājumu “Alūksnes un Apes novada fonds” un Alūksnes Kultūras centru.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv