<<< Atpakaļ


Alūksnes novada uzņēmēji – starp uzvarētājiem konkursā
“Latvijas Labākais tirgotājs 2015”04.02.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

http://www.bilesuparadize.lv/images/org/680/DSC_2134%281%29.JPGCeturtdien, 11. februārī Rīgā notika Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības rīkotā konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs 2015” noslēguma pasākums, kurā četri Alūksnes novada uzņēmumi tika apbalvoti kā uzvarētāji to pārstāvētajās darbības grupās.

Veterināro aptieku, klīniku grupā par uzvarētāju atzīta Alūksnes novada uzņēmuma SIA “Labākie draugi” veterinārā klīnika “Labākie draugi”.

Skaistumkopšanas salonu grupā viens no diviem uzvarētājiem ir SIA “Skaistuma darbnīca” skaistumkopšanas salons. Viesnīcu un viesu namu grupā viena no četrām labākajām visā Latvijā ir SIA “JM GRUPA” viesnīca “Jolanta”, savukārt veikalu grupas veikalu apakškategorijā viens no trim uzvarētājiem - SIA „Dzīpari S” salons „Dzīpars”.

Kopā ar Alūksnes novada uzņēmējiem konkursa noslēgumā bija arī Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji – domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers un uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Sanita Ausēja, kuri apsveica uzņēmumus ar panākumiem un pateicās par Alūksnes novada atpazīstamības veicināšanu.
Kopā minētajā konkursā piedalījušies 198 uzņēmumi no visas Latvijas, kas vērtēti pēc to darbības grupām: aptiekas, veterinārās aptiekas un klīnikas, degvielas uzpildes stacijas, skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti, veikalu grupā - mazie veikali, lielveikali un tirdzniecības tīkli, ēdināšanas uzņēmumu grupā - bistro, kafejnīcas – picērijas, kafejnīcas – konditorejas, kafejnīcas – veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni un viesnīcu restorāni.

66 uzņēmumi no visiem atbilduši konkursa kritērijiem, jo saņēmuši vismaz 92 punktus no 100. Par uzvarētājiem konkursa rīkotāji atzinuši 48 uzņēmumus, laureāta diplomi piešķirti 17 un dalībnieka diploms – vienam uzņēmumam.

Konkursā „Latvijas Labākais tirgotājs” vairāk kā 20 gadu laikā eksperti izvērtējuši labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus visā Latvijā. Šī pasākuma mērķis - paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti. Pateicoties konkursam, vairāku gadu gaitā plašāku atpazīstamību un uzmanību guvuši daudzi uzņēmumi.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv