<<< Atpakaļ


Aicina sumināt Alūksnes novada labākos kultūrā un sportā15.02.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Lai novērtētu 2015. gada panākumus kultūras un sporta jomā, 26. februārī pulksten 19.00 Alūksnes Kultūras centrā notiks pasākums “Gada balva kultūrā un sportā”, kura laikā vairākas personas saņems Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumus – “Pagodinājums kultūrā” un “Pagodinājums sportā”.

Domes Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē aizvadītajā nedēļā deputāti jau izskatīja un virzīja apstiprināšanai domē lēmumu par minēto pašvaldības apbalvojumu pasniegšanu.

Saskaņā ar to, kultūras jomā apbalvojuma piešķiršanai izvirzīta Pededzes tautas nama deju kolektīvu vadītāja Ludmila Uglovska, Alūksnes Kultūras centra direktore Sanita Bērziņa, Veclaicenes tautas nama vokālo ansambļu vadītāja Ilze Briediņa un Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe, Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku koordinatore Alūksnes novadā Inga Meirāne. Savukārt par īpašiem sasniegumiem un mūža ieguldījumu kultūrā apbalvošanai ar Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums kultūrā” izvirzīts Veclaicenes pagasta senioru vokālais ansamblis.

Savukārt sportā apbalvojuma piešķiršanai izvirzīti šādi sportisti - vieglatlētes Zanda Šķetika un Ilona Marhele, aerobikas trenere Ingūna Dovgāne, riteņbraucējs Andris Vosekalns, vairākus sporta veidus pārstāvošais sportists Oskars Muižnieks, bobslejists Intars Dambis, biatlonists Andrejs Rastorgujevs un orientierists Edgars Bertuks. Par īpašiem sasniegumiem un mūža ieguldījumu sportā apbalvošanai ar Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums sportā” izvirzīts bijušais Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Raitis Salaks.

Domes sēde, kurā deputāti pieņems lēmumu par apbalvojumu piešķiršanu, notiks jau 25. februārī. Jāpiebilst, ka apbalvotie saņems gan īpašas balvas, ko gatavo vietējie mākslinieki Uģis Puzulis un Ivars Vecāns, gan arī naudas balvas – 300 un 400 EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Minētais pasākums būs atvērts ikvienam apmeklētājam, kas vēlas tajā piedalīties un varbūt arī sumināt kādu no apbalvojuma saņēmējiem. Pasākuma īpašais viesis būs LNT šova “Izklausies redzēts” 2015. gada uzvarētājs, aktieris, mūziķis Kristaps Rasims ar atraktīvu, muzikālu un aizraujošu koncertprogrammu.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv