<<< Atpakaļ


Aicinām izmantot publiskās slidotavas Alūksnē08.01.2016.

Druvis Mucenieks,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsŠoziem Alūksnē iespējams izmantot divas publiskās slidotavas – uz Alūksnes ezera un pie Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas.

Alūksnes novada pašvaldība, sadarbībā ar pašvaldības aģentūrām “ALJA” un “Spodra”, šoziem publisko slidotavu ierīkojusi uz Alūksnes ezera iepretim Alūksnes Mākslas skolai. Šajā vietā ezerā izbūvētā laipa kalpo kā soliņš, uz kura iespējams ielas apavus nomainīt pret slidām. Šo slidotavu aicinām apmeklēt diennakts gaišajā laikā.

Tāpat slidot gribētāji var apmeklēt arī hokeja laukumu pie Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas, kuru apsaimnieko biedrība “HK Alūksne”. Šo laukumu otrdienu un ceturtdienu vakaros, kā arī sestdienās izmanto hokejisti, savukārt, darbdienās hokeja laukumā notiek sporta stundas  ģimnāzijas audzēkņiem. Pārējā laikā laukums pieejams  citiem slidot gribētājiem. Jāņem vērā arī tas, ka hokeja laukumā slidot nav atļauts ledus sagatavošanas  laikā. Lai hokeja laukumā varētu uzturēt labāku ledus kvalitāti, biedrība “HK Alūksne” visus slidotājus  atbalstīt ar ziedojumiem laukuma sagatavošanai un uzturēšanai.

Apmeklējot slidotavas, aicinām iedzīvotājus ievērot drošības pasākumus, kā arī tīši nebojāt ledus segumu.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv