<<< Atpakaļ


Alūksnē aicina uz semināru par mežu attīstību11.01.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste27. janvārī Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē, Brūža ielā 7, norisināsies Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” Meža programmas seminārs, kurā interesenti varēs uzzināt par meža ekonomisko vērtību, meliorācijas nozīmi, dabas kapitāla daudzveidību un ekosistēmas procesiem.

Semināra dalībnieku reģistrācija sāksies no pulksten 9.30, bet jau pulksten 10.00 ar Meža programmu iepazīstinās tās vadītājs Māris Liopa. No pulksten 10.10 par meža ekonomiskās vērtības paaugstināšanas nepieciešamību, ekonomiskā pamatojuma izstrādi, meža novērtēšanu, ekoloģiju un tipoloģiju un meža audzēšanas ietekmi uz meža nākotnes vērtību informēs LVMI “Silava” direktors dr. silv. Jurģis Jansons.

Vēlāk, no pulksten 12.00 semināra dalībniekus ar meliorācijas nozīmi meža ražības paaugstināšanā, meliorācijas sistēmu ierīkošanu  un renovācijas ietekmi uz vidi iepazīstinās vadošā pētniece dr. silv. Zane Lībiete. Dienas noslēgumā no pulksten 13.35 Z. Lībiete semināra apmeklētājiem stāstīs par dabas kapitāla daudzveidību un izmantošanu, ekosistēmu procesiem, funkcijām un pakalpojumiem, kā arī mežsaimnieciskās darbības ietekmi uz vidi.

Aicinām semināru apmeklēt ikvienu interesentu, kam pieder mežs, kas vēlas iepazīties ar jaunāko informāciju par mežu kopšanu, attīstību un tā ražības paaugstināšanu. Dalība seminārā ir bez maksas.

Interesentus aicinām semināram pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruņiem 64381502, 26646749 vai rakstot uz e-pastu evita.aploka@aluksne.lv līdz 25. janvārim (ieskaitot).

Semināru organizē LVMI “Silava” un Alūksnes novada pašvaldība.

SEMINĀRA PROGRAMMA ŠEIT

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv