<<< Atpakaļ

Uzsākti pludmales un piknika teritorijas labiekārtošanas darbi10.06.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists


Turpinot rūpēties par to, lai Alūksnes Pilssala būtu ērtāka un mūsdienīgāka atpūtas vieta pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, Alūksnes novada pašvaldība uzsākusi pludmales un piknika zonas labiekārtošanu.

Labiekārtošanas darbi tiek veikti saskaņā ar SIA “Nams” izstrādāto projektu, un minētais uzņēmums nodrošinās arī autoruzraudzību, savukārt pašus darbus, saskaņā ar iepirkuma procedūru, veic SIA “Ozolmājas”. Būvuzraudzību objektā nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”, bet arheoloģisko uzraudzību - arheologs Uldis Kalējs.

Labiekārtojuma pamatā ir divas galvenās zonas – smilšu pludmale ar peldzonu un zaļā rekreācijas zona, ko vienu no otras atdala gājēju pastaigu zona. Šobrīd labiekārtojamajā zonā norakta augsnes virskārta, kas noticis arheologa Ulda Kalēja uzraudzībā. Viņš informē, ka no arheoloģiskā viedokļa šobrīd nekas īpaši akcentējams nav atklājies. Ar nākamo nedēļu plānots uzsākt arī ezera gultnes tīrīšanas darbus.

Izvērtējot situāciju, pasūtītājs un būvuzņēmējs apsver iespēju būvdarbu laikā ierobežot piekļuvi rotaļu laukumam, jo garām šai teritorijai regulāri pārvietosies smagā tehnika. Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un labiekārtošanas darbu laikā ievērot drošību atrodoties būvniecības objekta tuvumā.

Plānots, ka pludmales un piknika zonas labiekārtošanas darbi varētu noslēgties septembrī.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv