<<< Atpakaļ

Alūksnes novada Iedzīvotāju forumā 2. aprīlī runās par Latvijas simtgadi14.03.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
 

2. aprīlī no pulksten 10.00 Alūksnes Kultūras centrā notiks novada iedzīvotāju forums ar moto “Nāc, domā, dari!”, kura uzmanība šoreiz būs veltīta īpašam notikumam, ko mūsu valsts sagaidīs 2018. gadā - Latvijas simtgadei.

Aicinām forumā piedalīties ikvienu Alūksnes novada iedzīvotāju, jo šī pasākuma laikā varēs dalīties ar idejām un priekšlikumiem, kā mūsu valsts nozīmīgo jubileju sagaidīt un svinēt tieši šeit, Alūksnes novadā. Lai gan valsts 100. jubileja ir konkrētā gadā un datumā, tomēr šo nozīmīgo notikumu visā Latvijā un arī Alūksnes pusē plānots atzīmēt ilgāku laiku, tādēļ forumā ikviens varēs izteikt savas domas par to, ko būtisku paveikt jubilejas gaidās, kā svinēt pašus valsts svētkus un kā valstisko identitāti turpināt stiprināt arī pēc Latvijas simtgades sasniegšanas.
- Aicinām par Latvijas jubileju domāt ne tikai kā par svētku pasākumiem, bet par dažādiem - gan ikdienišķākiem, gan nozīmīgākiem darbiem, ko jubilejas sakarā varam paveikt katrs savā mājā, savā pagastā, pilsētā un novadā kopumā, - uzsver Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Foruma norise:
No pulksten 9.30 foruma dalībnieku pulcēšanās,
No pulksten 10.00 līdz 15.00 foruma norise.

Forumu organizē Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes lauku partnerību un Alūksnes un Apes novada fondu.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv