<<< Atpakaļ

Iedzīvotāji var būt droši par saņemtā ūdens kvalitāti16.11.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists


Alūksnes novada pašvaldības ūdens apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Rūpe" informē, ka šonedēļ saņemti vairāki zvani no Alūksnes novada iedzīvotājiem, kuriem izplatītāji piedāvā veikt ūdens kvalitātes pārbaudi, un apgalvojot, ka krāna ūdens ir sliktas kvalitātes, piedāvā iegādāties ūdens filtrus.

Kā informē uzņēmuma valdes loceklis Artis Sviklis, jau iepriekš bijuši gadījumi, kad SIA “Rūpe” darbiniekiem izdevies sastapt šādus darboņus, kuri informēti par to, ka Alūksnes novada teritorijā īstenoti vairāki Eiropas Savienības fondu projekti ūdenssaimniecībā un ūdens kvalitāte Alūksnes novadā atbilst Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā apstiprinātajiem ūdens kvalitātes normatīviem.

Pēc šādas informācijas saņemšanas filtru tirgotāji savas darbības Alūksnes novada teritorijā pārtrauca.  Taču šonedēļ, pēc ilgāka pārtraukuma, iedzīvotāji atkal vairākkārt sūdzējušies, ka ūdens filtru izplatītāji viesojušies Laurencenes un Apes ielas dzīvojamajos rajonos.

Uz SIA “Rūpe” šonedēļ zvanījuši vairāki satraukti cilvēki, lai vēlreiz pārliecinātos, vai krāna ūdeni Alūksnē dzert ir droši.

SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis uzsver, ka SIA ”Rūpe” regulāri veic ūdens kvalitātes pārbaudes sertificētās laboratorijās un Alūksnes novada iedzīvotāji var būt droši par saņemtā ūdens kvalitāti.

Ūdens satur dažādus ķīmiskos elementus, ar kuriem var manipulēt, izmantojot dažādas ķīmiskas vai fizikas metodes, ko savās prezentācijās izmanto filtru piedāvātāji. Vēlamies informēt, ka līdzīgi tirgoņi uzdarbojas arī citās pilsētās, par ko rakstījuši arī lielākie Latvijas laikraksti un ziņu portāli.

Jebkurš SIA “Rūpe” klients, kurš vēlas pārliecināties par ikdienā lietotā dzeramā ūdens kvalitāti, var to izdarīt, zvanot vai personīgi ierodoties SIA “Rūpe”, Brūža ielā 6, Alūksnē.

Gadījumos, ja esat apjukuši un nezināt ko darīt un vai ticēt filtru izplatītājiem SIA ”Rūpe” aicina zvanīt uzņēmuma ūdenssaimniecības speciālistiem pa tālruni 64381089.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv