<<< Atpakaļ

Pašvaldība sveic simto jaundzimušo22.11.2016.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists


22. novembrī Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Grīvniece devās apraudzīt simto šogad Alūksnes novada dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto Alūksnes novada jaundzimušo - Renāru, kā arī viņa vecākus Ritu, Kasparu un brāli Ralfu.

Renārs dzimis 15. oktobrī pulksten 23.49 Jelgavā. Kā stāsta mamma Rita, tad mazais esot visu izdarījis pēc sava prāta, jo dzemdības bija plānotas novembrī. “Laikam vēlējās būt simtais alūksnietis,” viņa smejas. Ritas un Kaspara ģimenē Renārs ir otrais bērns. Ļoti priecīgs par savu jaunāko brālīti ir gadu un septiņus mēnešus vecākais brālis Ralfs, kurš bieži samīļojot mazo brāli.

Ralfa un Renāra tētis Kaspars Doniņš ir strādā uz kuģa, bet mamma Rita Staune ir vairāku Alūksnes novada vokālo ansambļu, tajā skaitā gan bērnu, gan pieaugušo vadītāja. Puiku vecāki nav dzimuši alūksnieši, jo tētis nāk no Rojas, bet mamma no Jelgavas, tomēr ģimenes ligzdiņu izvēlējušies veidot Alūksnē.

Alūksnes novada pašvaldība jau tradicionāli ik gadu īpaši sumina pirmo un simto dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli. Sveicot jaundzimušo un viņa ģimeni, līdz ar laba vēlējumiem mazulim un viņa vecākiem pašvaldība dāvina siltu sedziņu un sudraba karotīti ar gravējumu ”Simtais mazulis Alūksnes novadā. 2016. gads”.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv