<<< Atpakaļ

Uzņēmējiem iespēja bez maksas apgūt interneta mārketingu seminārā Alūksnē22.11.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


Vēl līdz 25. novembrim (ieskaitot) Alūksnes novada uzņēmēji var pieteikties Alūksnes novada pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas rīkotajam bezmaksas semināram “Interneta mārketings”.

Seminārs “Interneta mārketings”  notiks 30. novembrī no pulksten 11.30 līdz 17.30 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē Alūksnē, Brūža ielā 7. Seminārā tiks apskatītas trīs tēmas:

  1. Vispārīgas kļūdas, ko pieļauj digitālajā komunikācijā,
  2. Google reklāmas iespējas,
  3. Padziļināti un praktiski par Facebook reklāmu.

Semināru vadīs lektori Sergejs Volvenkins un Elīna Rudzīte. S. Volvenkins ir sertificēts Google treneris, vienīgais Latvijā sertificēts Google AdWords un analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Vada digitālo nodaļu iMarketings.lv aģentūrā. Savukārt E. Rudzīte ir iMarketings.lv aģentūras reklāmas speciāliste.

Semināra dalībnieki varēs ņemt līdzi savus datorus un sekot līdzi prezentācijai savos Google AdWords un Facebook kontos.

Semināra dalībnieki varēs iepazīties ar to, kā pareizi uzsākt komunikāciju ar klientu internetā, uzzināt, kādas ir biežāk pieļautās kļūdas digitālajā komunikācijā, kā arī padziļināti un praktiski apgūt Google un Facebook reklāmu iespējas.

Semināram var reģistrēties elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSNVjALijOhc4QWDk-IGFT-4O3DmaJKcQzD7nhmyEEBOOAYQ/viewform?c=0&w=1 vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresēm: evita.aploka@aluksne.lv vai sanita.auseja@aluksne.lv. Informācija par semināra programmu un reģistrēšanos pieejama www.aluksne.lv. Ir iespēja arī pieteikt pusdienas (3 EUR personai).
Aicinām Alūksnes novada esošos un topošos uzņēmējus pieteikties semināram un izmantot iespēju apgūt mūsdienīgus mārketinga paņēmienus tepat, Alūksnē!

Semināra programmaAlūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv