<<< Atpakaļ

Jaunannā atklās ar LMT atbalstu modernizēto atpūtas vietu17.10.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


Ceturtdien, 20. oktobrī, pulksten 13.00 Alūksnes novada Jaunannas pagastā notiks “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) projektu konkursa “LMT Latvijai” ietvaros modernizētās un pilnveidotās aktīvās atpūtas un rekreācijas vietas atklāšana Zaķusalā.

Projektu “Gūsti prieku aktīvi atpūšoties Jaunannā!” īstenoja biedrība “Interešu centrs “Jaunanna””. Tā rezultātā radīti apstākļi, lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu brīvā laika pavadīšanu un aktīvu dzīvesveidu.
Projekta ietvaros Zaķusalā izveidoti un uzstādīti jauni un oriģināli vides elementi: stacionārs āra galda teniss, kāpšanas siena, treniņu siena, kas sastāv no trīs dažāda augstuma pievilkšanās stieņiem, zviedru sienas un virvju režģa, bērnu koordinācijas spēle, kā arī pludmales volejbola laukums.

Atklāšanas pasākumā klātienē piedalīsies projekta autori un īstenotāji no biedrības “Interešu centrs “Jaunanna””, LMT, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji, kā arī Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņi. Visiem klātesošajiem būs iespēja pirmajiem izmēģināt organizētās sportiskās aktivitātēs.

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikt savu dalību līdz 19. oktobrim, rakstot uz e-pasta adresi evita.aploka@aluksne.lv vai zvanot pa tālruni 26646749.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv