<<< Atpakaļ

Alūksnē turpinās Ganību ielas pārbūve20.10.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Alūksnē šobrīd turpinās Ganību ielas pārbūve, tādēļ Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, jo būvdarbu laikā ir satiksmes ierobežojumi.

Pašvaldība jau ir informējusi, ka Ganību un Rūpniecības ielu pārbūve notiek Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Alūksnes pilsētas rūpnieciskās apbūves teritorijas attīstība 1. kārta” ietvaros. Saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem, darbus objektā veic pilnsabiedrība “RERE VIDE 1”.

Pašlaik būvuzņēmums demontē ietves un ielas segumu, kā arī apmales Ganību ielā. Tālākie darbi šajā ielā būs saistīti ar ierakuma izbūvi un ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi. Asfaltseguma ieklāšana Ganību ielā paredzēta nākamgad, ļaujot brauktuves šķembu segumam ziemas laikā nosēsties. Tuvāko divu nedēļu laikā plānots uzsākt būvdarbus arī Rūpniecības ielas atzarā, kas ved uz SIA “Alūksnes nami”. Tāpat vēl šoruden plānots izbūvēt divas caurtekas Rūpniecības ielā. Šo darbu laikā Rūpniecības ielas konkrētie posmi būs īslaicīgi slēgti un būvuzņēmējs ar šai teritorijā esošajiem uzņēmumiem vienosies par piebraukšanas iespējām.

Projekta laikā paredzēta Ganību ielas pārbūve līdz Rūpniecības ielai un Rūpniecības ielas pārbūve posmos, kur tā vēl nav atjaunota. Darbi ietvers apakšzemes komunikāciju pārbūvi, ietves, brauktuves seguma pārbūvi. Turklāt Ganību ielā bez seguma atjaunošanas no jauna ierīkos ūdensvadu, sadzīves un lietusūdens kanalizāciju, bet Rūpniecības ielā - apgaismojumu, kā līdz šim tur nav bijis.

Būvdarbu laikā ir noteikti transportlīdzekļu kustības ierobežojumi, ko nosaka ceļa zīme Nr. 302 “Braukt aizliegts”. Pašvaldība lūdz autovadītājus pārvietoties objekta teritorijā, ievērojot izvietotās ceļa zīmes. Satiksmes organizācijas shēma būvdarbu laikam ir publicēta www.aluksne.lv.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv