<<< Atpakaļ

Alūksnes novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus aicina uz semināru24.10.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu, 8. novembrī Alūksnē notiks bezmaksas seminārs “Tūrisma pakalpojuma kvalitāte un mārketings”, kurā piedalīties aicināti Alūksnes novada tūrisma nozarē strādājošie uzņēmēji, īpaši viesu izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, kā arī ar tūrismu saistīto pašvaldības iestāžu darbinieki un citi interesenti.

Seminārs, ko organizē Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes tūrisma informācijas centrs un biedrība “Alūksnes lauku partnerība”, notiks Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē, Brūža ielā 7, no pulksten 9.00 līdz 16.00. Lūdzam dalībai šajā seminārā iepriekš pieteikties līdz 3. novembrim.
Par LEADER finansējumu, kas pieejams uz vietējiem resursiem balstītu tūrisma pakalpojumu attīstībai, semināra dalībniekus informēs biedrības “Alūksnes lauku partnerība” koordinatore, LEADER administratīvā vadītāja Santa Harjo - Ozoliņa.
Vidzemes Augstskolas docents, tūrisma jomas eksperts Juris Smaļinskis, kurš sadarbojas arī ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”, sniegs dažādus ieteikumus tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par atvērtību viesiem, analizēs biežāk pieļautās kļūdas tūristu uzņemšanā, kvalitātes jautājumus lauku tūrismā, runās par to, kā sasniegt klientu un komunicēt ar to, kā arī informēs par aktualitātēm lauku tūrismā.
Semināra otrajā daļā komunikācijas konsultante Liene Kupča sniegs padomus, kā veidot un sadarboties veiksmīgu tūrisma pakalpojumu radīšanā un kā izmantot komunikāciju un mārketingu tūrisma nozarē, uzsverot, ka ir svarīgi ne tikai radīt tādus tūrisma produktus un pakalpojumus, kuri piesaista viesus, ir atšķirīgi un unikāli, bet arī tādus, kuru mārketinga aktivitātes rodas dabiski un ļauj attīstīties uzņēmējdarbībai, novadam un reģionam kopumā.
Semināra laikā Alūksnes novada pašvaldība godinās arī sadarbības partnerus Tūrisma rallija organizēšanā.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 3. novembrim pa e-pastu: sanita.auseja@aluksne.lv, tālrunis 25425222 vai tic@aluksne.lv, tālruņi 64322804, 25442335.
Kontaktinformācija: Sanita Ausēja, Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste, e-pasts: sanita.auseja@aluksne.lv, tālrunis 25425222.

Semināra programma.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv