<<< Atpakaļ

Alūksnes novada Kalncempju pagastā pasta pakalpojumus sniegs atbilstoši pieprasījumam14.09.2016.

 

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Alūksnes novada Kalncempju pagastā no 2016.gada 30.septembra tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis. Turpmāk šajā teritorijā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti jau esošajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā Cempji 2, Kalncempju pagastā, Alūksnes novadā, katru darbdienu no plkst.8 līdz 9. Iedzīvotāji arī turpmāk saņems visus pasta pakalpojumus, kas pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties saņemt tos pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā nelielo pasta pakalpojumu pieprasījumu, kas Kalncempjos vidēji nesasniedz pat vienu darījumu darbdienā un rada ikgadējos zaudējumus Latvijas Pastam gandrīz 5000 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, jaunajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: preses izdevumu abonēšana, vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa, komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, ja ir grūtības nokļūt uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu ārpus mājām. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, pastmarku un aplokšņu iegādi, pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, iemaksu veikšanu PNS kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt bezmaksas sūtījuma saņemšanu Kalncempju pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 64322501 vai 25709045 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Alūksnes 1.pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana ir iespējama katru darbdienu no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13 bez iepriekšēja pieteikuma.

Kalncempju pagasta iedzīvotāji tiks informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 30.septembra, saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv