<<< Atpakaļ

Alūksnē atklās ar LMT atbalstu tapušo šķēršļu joslu dzīvnieku apmācībai27.09.2016.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste


Sestdien, 1. oktobrī, Alūksnē, pie dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” Ošu ielā, atklās šķēršļu joslu dzīvnieku apmācībai, kas tapusi
ar “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) finansiālu atbalstu projektu konkursā “LMT Latvijai”.

Projektu “Aktīvi cilvēki – laimīgi dzīvnieki!” LMT projektu konkursam iesniedza un īstenoja biedrība “Astes un Ūsas”. Lai veidotu vietējo iedzīvotāju saikni ar dzīvnieku mājā “Astes un Ūsas” mītošajiem dzīvniekiem, biedrība, īstenojot šo projektu, iedzīvotājiem piedāvās iespēju līdzdarboties un aktīvi pavadīt laiku, izmantojot šķēršļu joslu dzīvnieku apmācībai un socializēšanai.

Projekta atklāšanas pasākumu pulksten 14.00 ievadīs īpašs pasākums – Lielā suņu pastaiga, ko biedrība “Astes un Ūsas” organizē jau otro gadu, aicinot pievienoties gan visus suņu īpašniekus, gan arī visus citus interesentus, kam suņa nav.

Pulcēšanās un reģistrēšanās pastaigai pie veterinārās klīnikas “Labākie Draugi”, sākot no pulksten 13.30. Dalībnieki dosies pastaigā uz peldēšanas vietu “Vējiņš” Alūksnes ezera krastā, pēc tam uz Pilssalu un pa Miera ielu uz dzīvnieku māju “Astes un Ūsas”, kur pēc pastaigas, pulksten 16.00, notiks “LMT Latvijai” projektu konkursā finansiāli atbalstītās šķēršļu joslas atklāšana. Te savus paraugdemonstrējumus rādīs biedrības “Remis” suņi, kā arī dzīvnieku mājā mītošie dzīvnieki. Pastaigas un pasākuma laikā notiks dažādi konkursi suņiem un saimniekiem. Biedrība atgādina, ka pasākuma laikā dzīvniekam jābūt pie pavadiņas un saimniekam līdzi jāpaņem sava mīluļa vakcinācijas pase, kā arī aprīkojums dzīvnieka higiēnas vajadzībām.
Projektā tapušās dzīvnieku apmācības šķēršļu joslas atklāšanas pasākumā piedalīsies projekta īstenotāji – biedrība “Astes un Ūsas”, LMT biznesa klientu centra “Valmiera” vadītāja Santa France, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji.
Aicinām piedalīties!

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikt savu dalību līdz 30. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi evita.aploka@aluksne.lv vai zvanot pa tālruni 26646749.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv