<<< Atpakaļ

Aicina uz nakts orientēšanās pasākumu Liepnā05.04.2017.

Liepnas Jauniešu saime

Jau trešo gadu Liepnā norisināsies Liepnas nakts orientēšanās! Kā jau ierasts, šis pasākums norisinās Lieldienu brīvdienās, pašā pavasara krāšņumā, kad ir lielisks laiks, lai sportotu un gatavotos vasaras sezonai vai arī vienkārši pavadītu pozitīvu laiku ar draugiem, radiem vai vienkārši pozitīviem cilvēkiem! Šis pasākums vienmēr sagādā pozitīvas emocijas gan dalībniekiem, gan skatītājiem un līdzjutējiem.

Šogad pasākums norisināsies 15. aprīlī 20:00! Starts kā ierasts no Liepnas tautas nama. Reģistrācija no plkst. 19:00, lai ir laiks arī iesildīties (pēdējais autobuss tieši arī iebrauc 19:00, taču, ja pēc sacensībām nezini kā nokļūt mājās, dod mums ziņu, viss ir nokārtojams!). Komandā 2-4 dalībniekiem un dalības maksa 1€.

Pieteikšanās rakstot šeit, mūsu facebook lapā, rakstot uz epastu: liepnas.jauniesi@gmail.com vai sazinoties - 26684074. Pieteikšanās līdz 11. aprīlim.

Par līdzņemamo skrējienam un noteikumiem sīkāk uzzināsiet, piesakoties skrējienam, taču nemainīgi ir tas, ka jābūt lukturītim, atstarojošai vestei, attiecīgam apģērbam, labam garastāvoklim un komandas vienotības simbolam (par kuru varēs iegūt papildus punktus).

Skrējienu uzsāk, reģistrējot laiku, un skrējiens ilgst 3 stundas.
Noskrieto kilometru skaits un punktu summa ir atkarīga no pašas komandas. Ieskrienot finišā, skrējiens ir beidzies, neatkarīgi no tā, ka viss laiks vēl nav iztecējis!

Liels paldies mūsu atbalstītājiem: Liepnas tautas namam, Liepnas pagasta pārvaldei, kafejnīcai ''Pajumte'', Alūksnes novada pašvaldībai, Alūksnes Bērnu un jauniešu centram, VAS "Latvijas valsts meži'', SIA ''Very Berry'' un ''Soul &Spirit candles'' .
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv