<<< Atpakaļ

Aicina pieteikt Lielās Talkas vietas Alūksnes novadā07.04.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste

22. aprīlī visā Latvijā notiks ikgadējā Lielā Talka. Talku vietas ikviens to organizētājs jau šobrīd var pieteikt pasākuma mājaslapā www.talkas.lv, savukārt talciniekiem tur būs iespēja izvēlēties sev tīkamāko talkošanas vietu. Alūksnes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus būt rosīgiem un iesaistīties Lielajā Talkā!

Minētajā mājaslapā līdz 20. aprīlim iestādes, uzņēmumi, organizācijas un arī brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt talkas vietas publiskās teritorijās. Talku piesakot, jānorāda par tās organizēšanu atbildīgā persona, ar kuru sazināsies Lielās Talkas novada koordinators, lai varētu saņemt maisus un vienotos par savākto atkritumu izvešanu.

Ja vēlaties talkā piedalīties un ieguldīt savu darbu kādas publiskas teritorijas sakopšanā vai labiekārtošanā, tad no www.talkas.lv publicētajām talku vietām var izvēlēties sev tīkamāko un, sazinoties ar norādīto atbildīgo personu, norādītajā laikā doties turp.

Lielās Talkas rīkotāji, kā ik gadu, organizē arī īpašu konkursu “Latvijai BŪT zaļai!”. Konkursa uzdevums ir sagatavot video par tēmu – kā pastāstīt citiem stāstu par Latviju kā zaļāko valsti pasaulē. Labāko video autoriem piešķirs naudas balvas – 2000 EUR 1. vietai, 1000 EUR 2. vietai un 500 EUR 3. vietai. Sīkāka informācija par konkursu atrodama www.talkas.lv.

Lielās Talkas koordinatore Alūksnes novadā ir Alūksnes novada pašvaldības ainavu arhitekte Madara Sildega, tālruņi 64381490, 22028275, e-pasts: madara.sildega@aluksne.lv.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv