<<< Atpakaļ

Aicina pieteikties projektu konkursam par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā11.04.2017.

 

 

Informējam, ka Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) ir izsludinājusi:

1. pieteikšanos projektu konkursam par finansējumu sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanai Latvijā 2017. gadā.
Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus ar dažādu vecuma un dzimuma grupu dalību tautas sportā, to norisi dažādās teritorijās, sporta aktivitātēs un sporta veidos.
Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš – 2017. gada 28. aprīlis.

Vairāk informācijas par konkursu, kā arī konkursa nolikums un pieteikuma forma pieejama LSFP mājaslapā. Skatīt šeit - http://lsfp.lv/jaunumi/zinas/konkurss-par-finansejumu-tautas-sporta-pasakumu-organizesanai

Lūdzam iepazīties ar konkursa nolikumu! Jautājumu gadījumā par konkursu lūdzam vērsties LSFP, sazinoties ar LSFP valdes izpilddirektoru Māri Liepiņu (maris.liepins@lsfp.lv, +371 22372210).

Eiropas Sporta nedēļas pasākumu jautājumos sazināties ar LSFP Sporta attīstības vadītāju Daci Zvaigzni (dace.zvaigzne@lsfp.lv; +371 29388383).

 2. pieteikšanos projektu konkursam par finansējumu skolu jaunatnes sporta pasākumu organizēšanai Latvijā 2017. gadā.
Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt skolu jaunatnes sporta pasākumus ar dažāda vecuma un dzimuma skolu jauniešu (ietverot skolas vecuma bērnus un pusaudžus) dalību sportā, to norisi dažādās teritorijās, sporta aktivitātēs un sporta veidos.

Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš – 2017. gada 28. aprīlis.
Vairāk informācijas par konkursu, kā arī konkursa nolikums un pieteikuma forma pieejama LSFP mājaslapā. Skatīt šeit - http://lsfp.lv/jaunumi/zinas/konkurss-par-finansejumu-skolu-jaunatnes-sporta-pasakumu-organizesanai
Lūdzam iepazīties ar konkursa nolikumu! Jautājumu gadījumā par konkursu lūdzam vērsties LSFP, kā arī sazinoties ar LSFP valdes izpilddirektoru Māri Liepiņu (maris.liepins@lsfp.lv, tel.22372210)


Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv