<<< Atpakaļ

Aicina uz tikšanos tūrisma uzņēmējus24.04.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Ceturtdien, 27. aprīlī, pulksten 15.00 Alūksnes Kultūras centra uzņēmējdarbības telpā Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina uz tikšanos tūrisma uzņēmējus.

Par šo sanāksmi vienojās uzņēmēji, kuri ar Alūksnes novada pašvaldības pārstāvjiem tikās 16. februārī. Toreiz pašvaldības pārstāvji sanāksmes dalībniekus iepazīstināja gan ar jau paveiktajiem, gan vēl plānotajiem darbiem. Šoreiz galvenā uzmanība būs veltīta uzņēmējiem, lai viņi varētu cits citu iepazīstināt ar savu tūrisma piedāvājumu, šīs sezonas aktualitātēm, tādējādi veicinot savstarpējo informētību un sadarbību, kā arī iegūt jaunas un noderīgas zināšanas.
Tikšanās gaitā paredzēts apspriest dažādu informāciju par tūrisma uzņēmēju sniegtajiem pakalpojumiem, lai to varētu aktualizēt jaunās tūrisma sezonas sākumā. Sanāksmes turpinājumā SIA “One Communications” valdes locekle, sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Treija tikšanās dalībniekus izglītos par tādām uzņēmējiem nozīmīgām tēmām kā komunikācijas un sabiedrisko attiecību nozīme, darbs ar medijiem un sociālo tīklu spēks. Tāpat viņa sniegs praktiskus piemērus par to, kā mazi un vidēji uzņēmumi bez milzīga finanšu resursu ieguldījuma var kļūt populāri.
Sanāksmes noslēgumā uzņēmēji aicināti cits citu iepazīstināt ar savu uzņēmumu aktualitātēm, dalīties ar pieredzi, jaunumiem un labajiem piemēriem, kā arī veidot diskusiju.
Tālruņi informācijai - 64322804, 25779965, e-pasts tic@aluksne.lv.

Darba kārtībaAlūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv