<<< Atpakaļ

Satiksmes ierobežojumi Alūksnes kapusvētku laikā02.08.2017.

Druvis Mucenieks,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Sakarā ar to, ka Alūksnes kapsētas tuvumā ir ierobežots stāvvietu un vietu, kur novietot automašīnu stāvēšanai skaits, Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izmantot bezmaksas sabiedriskā transporta reisus.

Šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, autovadītājiem jārēķinās ar to, ka sakarā ar Tempļakalna ielas rekonstrukcijas darbiem, automašīnu novietošana stāvēšanai šajā ielā būs aizliegta. Pašvaldība aicina autovadītājus būt saprotošiem un plānot ierašanos laikus, apmeklēt kapusvētkus kājām vai izmantojot bezmaksas sabiedrisko transportu.

Pašvaldība atgādina, ka bezmaksas reisi no autoostas uz kapsētu un atpakaļ intensīvā režīmā būs nodrošināti svētdien, 6. augustā, laikā no pulksten 9.00 līdz 15.00. Autobusi no pieturas aties, tiklīdz būs piepildījušies.

Ierodoties uz kapusvētkiem ar transportlīdzekli, to ir iespējams novietot arī stāvlaukumos Skolas ielā vai pie Alūksnes Kultūras centra un uz kapsētu doties kājām caur Pilssalu.

Līdz ar aizliegumu novietot transportlīdzekļus stāvēšanai Tempļakalna ielā, samazinās iespējamo vietu, kur atstāt transportlīdzekli skaits, kas nozīmē, ka iespējama satiksmes slēgšana Miera ielas posmā no Ošu ielas līdz kapsētai. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv