<<< Atpakaļ

Aicina uz romantisku koncertu Kolberģī pie jaunās strūklakas15.08.2017.

 


18. augustā plkst. 20.00 Kolberģī, atpūtas vietā pie strūklakas, tiks aizsākta jauna tradīcija rīkot vasaras vakaru romantiskos koncertus. Piektdienas vakarā pie mums viesosies muzikālā apvienība “Trio Mediante” ar koncertprogrammu “Ar Tevi”.

“Trio Mediante” ir muzikāli dinamisks projekts, kas meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma, svingam raksturīgās improvizācijas un estrādes mūzikas interpretācijas apvienojumu. Tā ir dzirkstoša vokāla un jūtīgas akordeona spēles rotaļa, kas aicina klausītāju uz b rīdi atstāt aiz durvīm ikdienas rūpes un caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaiši smeldzīgu stāstu.

“Trio Mediante” koncertprogrammā tiek apcerēta mīlestība. Plaukstošs pavasaris, tikšanās jūsma, filozofiska dziļdomība, koķeta rotaļa un silta šūpuļdziesma – tās ir tikai nedaudzas no mīlestības izpausmēm, kurām ar dzejas spalvu pievērsušies brīnišķīgie latviešu dzejnieki Imants Ziedonis, Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš. Tad talkā nāk nepārspējamie dziesminieki Raimonds Pauls, Imants Kalniņš, Valts Pūce, Uldis Stabulnieks, un “Trio Mediante” ieved mūs mūzikas mīlestības karuselī, kurā veldzēties, aizdomāties un, iespējams, sastapt savu īpašo mīlestības vēsti.

Grupas mūziķi – Zane Jankuna un Māris Rozenfelds – satikušies jau pirms vairākiem gadiem Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā, izstaigājuši studiju ceļus Mūzikas akadēmijā, kļūstot par mūziķiem ar personību. “Trio Mediante” mūzikas pūra lādē ir īpaši atlasītas pērles, kas izmeklētas gan starp latviešu estrādes vērtībām, gan ārzemju grandiem un populārās mūzikas hitiem. 

Zane Jankuna ir ieguvusi maģistra grādu operdziedāšanā Mūzikas akadēmija, papildinājusi meistarību pie profesoriem ārzemēs, uzstājusies operu uzvedumos un solo projektos Latvijā un ārpus tās. Savukārt Māris Rozenfelds pašlaik studē akadēmijas maģistrantūrā, ir sadarbojies ar tādiem atzītiem mūziķiem kā Sandis Šteinbergs, Kristīne Balanas un diriģentiem ar pasaules vārdu – Tenu Kaljusti, Aināru Rubiķi, Normundu Šnē, kā arī ar Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri un kamerorķestri Sinfonietta Riga.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv