<<< Atpakaļ

 

Radošais konkurss MŪSU SATIKŠANĀS STĀSTS18.08.2017.

 Gaidāmos Bānīša svētkus 2.septembrī Alūksnes stacijā šogad caurvīs “Satikšanās” motīvs, kas rosinājis Alūksnes Kultūras centru un SIA “Gulbene – Alūksne bānītis” izsludināt konkursu, kura mērķis ir apzināt laimīgākos, interesantākos, neparastākos vai jautrākos satikšanās stāstus vārda “satikšanās” visplašākajā nozīmē.

Tas var būt stāsts par mūža mīlestības satikšanu, ģimenes locekļiem, draugiem un absolūti svešiem cilvēkiem, par mājas mīluļiem un citām radībām, par lietām un vietām, par ikdienas notikumiem un piedzīvojumiem vai jebko citu – ierobežojumu nav, ja vien aprakstītais stāsts ir “satikšanās” stāsts.

Izstāstīt savu satikšanās stāstu tiek aicināts ikviens interesents un to var darīt brīvā formā – tas var būt stāsts, eseja, dzejolis, foto stāsts, video klips vai kāds cits radošs vēstījums.

Savas radošās izpausmes līdz 2017. gada 31. augustam (ieskaitot) var sūtīt uz e-pastu kulturascentrs@aluksne.lv vai personīgi iesniegt Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē.

Darbus izvērtēs neatkarīga 5 cilvēku žūrija, kuru veidos pārstāvji no kultūras, izglītības un mākslas jomām.

Labāko darbu autorus sagaida lieliskas balvas no Alūksnes ezera plosta “KAIJA”, Alūksnes Kultūras centra un SIA “Gulbene – Alūksne bānītis”!

Vairāk informācijas par konkursa norisi iespējams iegūt, rakstot uz e-pastu liva.leimane@aluksne.lv vai zvanot 26449749 (Līva).

Konkursa nolikums atrodams www.aluksne.lv

NOLIKUMS
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv