<<< Atpakaļ

 

Nodarīti zaudējumi publiskajai infrastruktūrai18.08.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisteAlūksnes novada pašvaldība vērsīsies Valsts policijā, lai noskaidrotu personas, kuras naktī uz 17. augustu Alūksnes Pilssalas teritorijā sabojāja divus solus.

17. augusta rītā pašvaldības aģentūras “SPODRA” darbinieki konstatēja, ka Pilssalā no stiprinājuma zemē ir izlauzti divi īpaši veidotie soli. Tā kā solu koka daļas ir piestiprinātas ievērojama izmēra akmeņiem, jāsecina, ka to izlaušanai no zemes vainīgās personas ir pielietojušas gluži vai pārcilvēcisku spēku.

Alūksnes novada pašvaldība ir aprēķinājusi nodarīto postījumu zaudējumus - tie ir 96,80 EUR. Pašvaldība par šo gadījumu vērsīsies ar iesniegumu Valsts policijā.

Cienījamie iedzīvotāji, Alūksnes novada pašvaldība aicina cieņpilni, saudzīgi un atbildīgi izturēties pret jebkuru publisko infrastruktūru, lai tā saglabātos lietošanas kārtībā arī turpmākajiem gadiem. Lūdzam līdzcilvēkus, redzot personas, kas nodara postījumus publiskajai infrastruktūrai vai grasās to darīt, aizrādīt un nepieļaut šādas situācijas vai informēt par to Valsts policiju.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv