<<< Atpakaļ

 

Aklais randiņš ar grāmatu labdarībai


30.08.2017.

Dina Rudzīte,
AANF brīvprātīgā

 Mēs, Alūksnes un Apes novada fonds (AANF), aicinām pārskatīt grāmatu skapjus un piedalīties akcijā “Aklais randiņš ar grāmatu”!

 Kā Tu vari piedalīties? Grāmatas, kuras vēlies sūtīt aklā randiņa ceļojumā, atnes uz mūsu biroju darba dienās no pulksten 10.00 – 17.00.
 Ko darīsim mēs? Ietērpsim grāmatas necaurredzamā tērpā, norādot dažus pavedienus par saturu. Vedīsim grāmatas ceļojumā, kurā par ziedojumiem Tu un citi grāmatmīļi varēs tās iegūt savā īpašumā!

Ceļu sākam 1. septembrī pie Alūksnes novada Sabiedrības centra (Dārza ielā 8a, Alūksnē) laikā no 10.00 līdz 17.00 un turpmāk Fonda birojā.

Līdz Jaunajam gadam vēlamies sakrāt līdzekļus programmai “A un A novada Jaunie talanti” (Alūksnes un Apes novada Jaunie talanti), lai palīdzētu uzplaukt jauniem talantiem visdažādākajās jomās.
Kā programma darbojas? Jebkurš iedzīvotājs, organizācija vai iestāde var iesniegt iniciatīvu, kas palīdzētu izpaust un attīstīt bērnu un jauniešu talantus mākslās, sportā, zinātne, tehniskajā jaunradē un ikvienā citā jomā. Kopš 2010. gada, kad izveidojām šo programmu, esam atbalstījuši 33 iniciatīvas par 6824 eiro.

Akciju turpināsim arī oktobrī, novembrī un decembrī, lai kopīgi nosvinēt sasniegto svētkos janvārī.

Ceram uz ikkatra grāmatmīļa atbalstu!
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv