<<< Atpakaļ

 

Dubļu tautas bumba Jaunannā


30.08.2017.

Ilvija Gritāne,
Jauniešu kluba “Tikšķis”dalībniece

Vasaras izskaņā Jaunannas Zaķusalā jauniešu klubs „Tikšķis” sarīkoja ko aizraujošu un nebijušu - dubļu tautas bumbas sacensības. Lai gan laikapstākļi iespējams nobiedēja un lietus dēļ kāds neieradās, pasākums tik un tā bija lieliski izdevies!

 Paši dalībnieki bija apmierināti ar pasākumu un arī skatītājiem bija interesanti vērot, kā notiek šīs spēles, kurās dalībnieki bija līdz acīm dubļos. Kopumā sacensībās piedalījās 5 komandas - “Renas”, “Niknie vilki”, “Komanda C”, “Vietējie” un mēs paši - komanda “Tikšķis”. Tiesneši Raimonds Siliņš un Ritvars Gusts nodrošināja, lai būtu ievēroti visi spēles noteikumi. Lai gan visas spēles nepaguvām izspēlēt, jo dalībnieki bija diezgan nosaluši, pie rezultātiem tikām, un diplomus par pirmo vietu saņēma komanda “Vietējie”, otro vietu ieguva “Renas” un trešo - “Komanda C”.
Lielu paldies sakām Jaunannas pagasta pārvaldei, kas atbalstīja šo pasākumu un piešķīra līdzekļus balvu iegādei - dāvanu kartēm un gardumiem. Pateicamies par palīdzību laukuma sagatavošanā Laimstaram Liģerim, Kasparam Gustam, un paldies par atbalstu arī Alūksnes Bērnu un jauniešu centram inventāra iegādei, jo šim pasākumam bija nepieciešamas īpašas bumbas.
Nākošais pasākums, kam gatavosimies, ir Jaunannas Rudens saiets, kas notiks septembra beigās. Tam aicināsim gatavoties arī visus pagasta iedzīvotājus, audzējot lielus un raženus dārzeņus, lai ir, ar ko pasākumā dižoties. Paredzētas aktivitātes arī pašiem mazākajiem - zīmēšanas konkurss, kā arī iesaistīsim pagasta aktīvās seniores, kurām būs iespēja izrādīt savas gardākās rudens dārzeņu ēdienu receptes. Uz vietas arī pašiem būs iespēja pagatavot kādu ēdienu. Šis pasākums notiks, pateicoties Alūksnes un Apes novada fonda “Jauniešu ideju laboratorija” atbalstītajam Jaunannas jauniešu projektam.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv