<<< Atpakaļ

Ar koncertu Alūksnē 24. martā grupa “Otra Puse” un Dināra Rudāne svin 25 gadu jubileju02.02.2017.


2017. gadā, svinot savu 25 gadu jubileju, grupa “Otra Puse” dodas Vislatvijas koncerttūrē, iepriecinot klausītājus ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo grupas darbību visu gadu garumā.

Tāpat laika gaitā grupai sakrājušās vairākas duetu dziesmas, tādēļ to izpildīšanai tiks pieaicināta talantīgā un šova “Izklausies redzēts” uzvarētāja dziedātāja Dināra Rudāne.

1992. gada augustā grupu “Otra Puse” dibināja grupas “Jumprava” līderi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Tad arī sekoja “Otras Puses” tikšanās ierakstu studijā un ierakstīšana tādu hitu kā “Pēc Lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Tā paša gada rudenī devās savā pirmajā koncertūrē visā Latvijā.

2017. gada koncertos skanēs „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, „Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,“Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.

Pie grupas lielākajiem panākumiem noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas par labāko popmūzikas albumu – 2009. gadā „Nakts vai Rīts” un 2013. gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu „Ave Pali” atzīta par 2011. gada Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu. Jaunākais hits „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku ieguvis plašu popularitāti dažādās radiostacijās un un stabili turās vairākos mūzikas topos.

Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv  un citās Biļešuparadīzes kasēs.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv