<<< Atpakaļ

CSDD konkursa “Gribu būt mobils!” reģiona pusfinālā uzvar Strautiņu pamatskolas komanda “Strauti 1“10.02.2017.

 


8. februārī, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā notika CSDD konkursa "Gribu būt mobils" Madonas reģiona pusfināls. 1. vietu ieguva Strautiņu pamatskolas komanda “Strauti - 1”!

Madonas reģiona pusfināla rezultāti:
1. vieta – “Strauti-1” no Strautiņu pamatskolas;
2. vieta – “Strauti-2” no Strautiņu pamatskolas;
3. vieta – “Zinkārīgie” no Bejas pamatskolas;
4. vieta – “Ceļojošie Luksofori” no Lejasciema vidusskolas;
5. vieta – “Just do it” no Alūksnes pilsētas sākumskolas;
6. vieta – “Ašie Brašie” no Bejas pamatskolas;
7. vieta – “Tīģeri” no Vidagas Sikšņu pamatskolas;
8. vieta – “5 ziķeri” no Smiltenes vidusskolas;
9. vieta – “Ceļotāji” no Balvu Valsts ģimnāzijas;
10. vieta - “Asie naži” no Palsmanes pamatskolas.

"Mums ir prieks redzēt, ka konkursa dalībnieku skolās satiksmes drošībai tiek pievērsta īpaša uzmanība. Paldies visiem pedagogiem, kas audzina zinošus un drošus ceļu satiksmes dalībniekus! Konkursa mērķis ir lai skolēni uz ceļa būtu autovadītājiem draugi, nevis draudi," nupat notikušo pusfinālu komentē Jānis Kronītis,  Autovadītāju Universitātes Credo Autoprieks mācību daļas vadītājs un konkursa "Gribu Būt Mobils" koordinators.

Kopā norisinās pusfināli 7 dažādās Latvijas pilsētās un komandas, kas vislabāk būs parādījušas savus spēkus un zināšanas pusfinālā, martā piedalīsies lielajā finālā Rīgā, kur sacentīsies par organizatoru sagatavotajām galvenajām balvām.

“Prieks, ka varam atbalstīt šo vērtīgo projektu, jo runāt par jautājumiem, kas saistīti ar ceļu satiksmes drošību, nekad nav par daudz. Ik gadu vismaz par 10% palielinās pieteikto gadījumu skaits, kad mūsu klienti, tai skaitā bērni, guvuši traumas, braucot ar velosipēdu, skrejriteni, skrituļdēli un skrituļslidām. Pavasaris nav aiz kalniem, un pavisam drīz jau atkal bērni izmantos savus iemīļotos pārvietošanās līdzekļus, tādēļ šis ir īstais brīdis, lai apgūtu vai arī atkārtotu zināšanas par drošību uz ceļa. Rūpēsimies par savu un savu bērnu drošību!” tā par konkursa aktuālo tēmu BTA Gulbenes klientu apkalpošanas centra vadītāja Ilze Nogobode.

“CSDD ar konkursu "Gribu būt mobils" vēlas 6. - 8. klašu skolēniem nodrošināt iesēju paplašināt un padziļināt izglītības līmeni par jautājumu loku, kas saistās ar viņu drošību ceļu satiksmē, kā arī aktivizēt skolēnos interesi par ceļu satiksmi kā kompleksu un sarežģītu sistēmu, kuras ietvaros viņam droši un pārliecinoši jārīkojas visas savas dzīves garumā. Mēs aicinām skolēnus uz kritisku domāšanu un analīzi - gan izskatot ceļu satiksmes drošības teorētiskos, gan praktiskos jautājumus. Konkursa laikā skolēniem jāmācās strādāt komandā, pieņemt lēmumus sarežģītās situācijās un izkopt nepieciešamās iemaņas ceļu satiksmei,”par konkursa mērķi stāsta CSDD pārstāve Valda Kjaspere.

Šogad “Gribu būt mobils” norisinās jau desmito reizi, attīstot skolēnos ceļu satiksmes drošības izglītības prasmes un gatavojot jauno satiksmes dalībnieku paaudzi, kas apzinās savus pienākumus un tiesības uz ceļa.

Papildu informācija par konkursu, tā norisi un rezultātiem atrodama oficiālajā konkursa mājaslapā www.gribubutmobils.lv un sociālajos tīklos – draugiem.lv, Facebook, Twitter un Instagram.
Mācību konkursu “Gribu būt mobils” organizē CSDD, finansē OCTA, realizē Autovadītāju Universitāte “Credo Autoprieks” un atbalsta AAS “BTA Baltic

Insurance Company”.

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv