<<< Atpakaļ

Pašvaldība iesaistās Ēnu dienā 201715.02.2017.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

15. februārī Alūksnes novada pašvaldībā norisinājās ikgadējās Ēnu dienas aktivitātes, kuru laikā bērni un jaunieši, iepriekš piesakoties, varēja iepazīties ar pašvaldības darbinieku ikdienas darba pienākumiem.

Šogad pašvaldības administrācijas darbiniekus ēnot bija izvēlējušies vairāk nekā 20 bērni un jaunieši. Vislielākā interese bija par jurista profesiju. Vairāki ēnotāji bija izvēlējušies sekot līdzi kultūras un sporta nodaļas, tūrisma informācijas centra, kā arī sabiedrisko attiecību speciālistu darba gaitām. Tāpat jauniešus interesēja arī izpilddirektora, domes priekšsēdētāja vietnieka un informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāja ikdienas darba pienākumi.

Ēnotāju šajā dienā netrūka arī vairākās pašvaldības iestādēs, piemēram, Alūksnes muzejā, bija liela interese par vēsturnieka profesiju. Alūksnes pilsētas sākumskolā, kur tika ēnota skolas direktore, kā arī vairākās pirmsskolas izglītības iestādēs, jaunieši iepazina izglītības iestādes vadītāja un skolotāja profesijas.

Alūksnes novada pašvaldība pateicas skolu audzēkņiem, kuri bija izvēlējušies ēnot pašvaldības un tās iestāžu darbiniekus.

Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv