<<< Atpakaļ

Alūksnē darbu uzsāk jauns zobārsts17.02.2017.

Druvis MUCENIEKS,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists
Itas PUŠPURES foto

15. februārī SIA “Alūksnes slimnīca” telpās privātprakses durvis vēra Alūksnes novada pašvaldības piesaistītais sertificētais zobārsts Dāvis Rozītis.

Pie secinājuma, ka jāveido sava privātprakse, Dāvis nonācis jau uzsākot studijas. Kopš tā laika, mērķtiecīgi darbojoties, nu izdevies iekārtot savu kabinetu Alūksnes slimnīcā. Alūksni jaunais zobārsts izvēlējies, jo iespēju strādāt Alūksnē prezentējuši pašvaldības un primārās veselības aprūpes centra pārstāvji. Uzrunājošākais viņam šķitis tas, ka piedāvāta nevis darba vieta klīnikā, bet uzstādījums, ka pilsētai nepieciešams zobārsts. Prezentācija notikusi studentu un darba devēju tikšanās laikā, kuru organizēja Latvijas zobārstu asociācija.
Jaunais ārsts darba vajadzībām iegādājies modernu un mūsdienīgu aprīkojumu. D. Rozītis atklāj, ka plāno strādāt ne tikai ar pieaugušajiem, bet arī bērniem, tomēr jārēķinās, ka tas būs maksas pakalpojums. SIA “Vidzemes zobārstniecības centrs” nodrošinās arī sertificēta zobu higiēnista pakalpojumus, kurus veiks higiēniste Evija Sapožkova. Zobārstniecības darbalaiks tiks noteikts pēc iepriekšēja pieraksta, tāpēc iedzīvotāji, kuri vēlas apmeklēt jauno zobārstu, aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni 27276007 vai rakstot uz e-pastu: zobarsts.rozitis@gmail.com.
Atgādinām, ka 2017. gada 26. janvāra sēdē Alūksnes novada dome nolēma noteikt pašvaldības valdījumā esošajam dzīvoklim speciālistam izīrējamas dzīvojamās telpas statusu, ņemot vērā Dāvja Rozīša atsaukšanos uz pašvaldības aicinājumu uzsākt zobārsta praksi Alūksnē. Šobrīd sadarbojoties ar pašvaldības kapitālsabiedrību SIA “Alūksnes nami”, tiek veikta speciālistam paredzētā dzīvokļa labiekārtošana.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv