<<< Atpakaļ

Nepiemērotu laika apstākļu dēļ atcelts slēpojums “Alūksnes ziema”21.02.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Sakarā ar ziemas sporta aktivitātēm nepiemērotiem laika apstākļiem ir atcelts Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” 4. martā plānotais slēpojums “Alūksnes ziema”.

Nākamajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. martam, Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” bija plānoti divi ziemas sporta pasākumi - Latvijas čempionāts biatlonā un tradicionālais slēpojums „Alūksnes ziema”.

Ieilgušie pavasarīgie laika apstākļi ir ietekmējuši “Mežinieku” slēpošanas trases kvalitāti – šīs nedēļas sākumā to klāja ledus un ūdens. Šī iemesla dēļ trase slēpošanai nav piemērota un līdz brīdim, kad atkal iestāsies slēpošanai piemēroti laika apstākļi, vakaros tā netiks apgaismota.

- Pagaidām neesam zaudējuši cerību, ka ziema atgriezīsies un varēsim noorganizēt vismaz Latvijas biatlona čempionāta posmu, tomēr slēpojums diemžēl šajā gadā nenotiks. Nevaram uzņemties atbildību aicināt dalībniekus gatavoties braukt uz Alūksni, jo nav nekādas garantijas, ka būs iespēja nodrošināt kvalitatīvas slēpošanas trases. Jāsaka, ka tā ir viena no retajām reizēm, kad laika apstākļu dēļ jāatsakās no slēpojuma rīkošanas, - norāda Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Šobrīd vēl notiek sarunas ar Latvijas Biatlona federāciju par biatlona sacensību rīkošanas iespējām iepriekš paredzētajos datumos, tādēļ līdzjutējus aicinām sekot līdzi turpmākai informācijai.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv