<<< Atpakaļ

Ar dāvanu karti varēs nopirkt biļetes uz visiem Alūksnes Kultūras centra pasākumiem10.01.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Alūksnes Kultūras centra apmeklētāji, sākot no 17. janvāra, ar dāvanu kartēm varēs iegādāties biļetes uz jebkuru no kultūras iestādē notiekošajiem pasākumiem.

- Gada nogalē pēc dāvanu kartēm bija ļoti liels pieprasījums – daudzi cilvēki tās izvēlējās par labāko Ziemassvētku dāvanu saviem ģimenes locekļiem, radiem un draugiem. Līdz ar to esam raduši iespēju ar dāvanu karti iegādāties biļetes uz visiem Alūksnes Kultūras centrā notiekošajiem pasākumiem, ne tikai uz tiem, kurus organizējam paši, - norāda Alūksnes Kultūras centra direktore Sanita Bērziņa.

Dāvanu kartes var iegādāties Alūksnes Kultūras centra kasē, kas ir atvērta no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 11.00 līdz 18.00, kā arī vienu stundu pirms pasākumiem. Nopirktās dāvanu kartes izlietojamas 6 mēnešu laikā no to iegādes dienas.

Šī gada pirmajā pusē Alūksnes Kultūras centrā būs bagātīgs pasākumu klāsts, kur katrs varēs izvēlēties sev tīkamāko. Daži no tiem būs pavisam īpaši un notiks tikai Alūksnē. Tāds būs Nacionālo bruņoto spēku orķestra un bigbenda koncerts divās daļās, kas veltīts Latvijas armijas 1. kara orķestra 98. gadadienai. Šis koncerts Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē notiks 16. februārī pulksten 19.00 un ieeja tajā būs bez maksas.

31. martā savukārt īpaši Alūksnei skanēs novadnieku – Ilgas Bērziņas džeza trio koncerts, kurā muzicēs Ilga Bērziņa (klavieres), Reinholds Bērziņš (kontrabasss), Armands Bērziņš (sitaminstrumenti) un koncerta īpašais viesis būs saksofonists Pekka Toivanens no Somijas.

Savukārt 7. aprīlī uz Alūksnes Kultūras centra skatuves satiksies mākslinieki, kuri te iepriekš jau viesojušies ar savām koncertprogrammām. Tas būs Latvijas radio koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā, komponisti Jānis Lūsēns un Mārtiņš Brauns, kā arī arfiste Jekaterina Suvorova, kuri kopā ar Ievu Paršu (mecosoprāns) un Jāni Kurševu (tenors) vienosies koncertā “Tas vārds. Daugava”.

Aicinām sekot Alūksnes Kultūras centra pasākumu plānam Alūksnes novada pašvaldības mājaslapā http://aluksne.lv/akc_pasakumi.php. Biļetes uz Alūksnes Kultūras centra pasākumiem iespējams iegādāties arī internetā www.bilesuparadize.lv.Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv