<<< Atpakaļ

Alūksnes novadā sveic gada pirmo jaundzimušo23.01.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji pirmdien, 23. janvārī, apciemoja pirmā 2017. gadā Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētā šogad dzimušā mazuļa ģimeni.

Jau tradicionāli pašvaldība katra gada sākumā īpaši sveic to ģimeni, kura Dzimtsarakstu nodaļā pirmā reģistrējusi savu jaunajā gadā piedzimušo mazuli. Šogad šis gods ticis Tatjanas Donas un Raivja Vildes ģimenei no Jaunalūksnes pagasta Bejas, kuriem 6. janvārī pasaulē nācis viņu trešais bērniņš – Jānis.
Jānis Tatjanas un Raivja ģimenē pievienojies vecākajai māsai, piecgadīgajai Luīzei, un brālītim, četrgadniekam Aleksandram. Abi ģimenes vecākie bērni pašvaldības pārstāvju ciemošanās reizē bija bērnudārzā, bet tētis darbā, tādēļ visus apsveikumus saņēma māmiņa Tatjana, kura pastāstīja, ka vārdu Jānis jaunākajai atvasei vecāki izlēmuši dot par godu Raivja vectēvam.

Ģimeni apciemoja Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, Jaunalūksnes pagasta pārvaldes pārstāve Violeta Kļaviņa un novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Grīvniece. Pašvaldības dāvanā jau tradicionāli mazajam puisēnam sudraba karotīte ar gravējumu “Pirmais mazulis Alūksnes novadā 2017” un silta sedziņa. Apsveikumu bija sarūpējusi arī Jaunalūksnes pagasta pārvalde un Dzimtsarakstu nodaļa.

 

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv