<<< Atpakaļ

Poētiska pasaka “Persefone” Alsviķu kultūras namā24.01.2017.


Vizuālais teātris bērniem un pieaugušajiem “Teātris azotē” piedāvā vērot poētisku pasaku “Persefone”, kas ar ēnu teātra un leļļu palīdzību izspēlē slaveno sengrieķu mītu par Dēmetru un viņas meitu Persefoni, ko nolaupa pazemes dievs Aīds.

 Izrādes radošās komandas interpretācijā šī pasaka stāsta arī par dabas ritmu, gadalaiku ritumu un cilvēku alkām pēc lietu kārtības. Mēs taču sapņojam, lai haosā, kas mums apkārt virmo, būtu mazas miera saliņas, kur uz brīdi norimt un, piemēram, iedzert tēju kopā ar kādu, ko mīlam.
Alsviķu kultūras namā izrāde būs skatāma 3. februārī pulksten 14.00. Izrādes garums ir 45 minūtes. Tās pirmizrāde notikusi 2014. gada 18. martā. Iestudējums ar panākumiem rādīts festivālos Latvijā, Francijā un Austrijā.
Izrādes radošā komanda: Eva Krāsenska (Čehija, scenogrāfija un iecere), Jolanta Znotiņa, Marika Čerņavska, Aija Treimane (režija, aktierdarbs, kostīmi), Austra Hauks (videoprojekcijas), Jānis Pitens (mūzika).
“Teātris azotē” piedāvā izrādes ar daudzveidīgu vizuālās mākslas izmantojumu – laikmetīgu deju, videomākslu, darbu ar lellēm, ēnu teātri, žonglēšanu un dažādas nodarbības.
Sīkāka informācija mājas lapā: www.teatrisazote.lv

 

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv