<<< Atpakaļ

Pirmo reizi Latvijā norisināsies slidošanas sacensības “LEDUS KROSS”25.01.2017.


Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē startēs jauns, līdz šim vēl nebijis sporta projekts – slidošanas sacensības “ BOSCH LEDUS KROSS” – tiem, kam Ledus Asinīs! Sacensības dos iespēju hokejistiem, slidotājiem un ledus sporta veidu cienītajiem izlauzties no ierastās  čempionātu spēļu un treniņu vides. Sacensību dalībnieki varēs pārbaudīt savus spēkus, veiklību un izveicību trasē uz ledus, kurā jāpārvar dažnedažādāki šķēršļi.

Slidošanas sacensībās “BOSCH LEDUS KROSS” ikviens iegūs vērtīgu pieredzi un ,slīpējot šķēršļu pārvarēšanas tehniku, sekmēs savu slidošanas prasmju izaugsmi.  Aizraujošas cīņas un ledus nodrošinās pozitīvas emocijas kā dalībniekiem, tā arī skatītājiem.

4. februārī starts tiks dots “BOSCH LEDUS KROSA” pirmajam posmam. Sacensību formāts paredz, ka dalībniekam jānodrošina sekojošs ekipējums – ķivere, cimdi, elkoņu sargi, ceļu sargi, hokeja/speciālās bikses, slidas. Dalībnieki tiks sadalīti trīs divīzijās – DEBITANTU (2005.dz.g.-2009.dz.g.), JUNIORU (2004.dz.g.-1999.dz.g) un ELITES (1998.dz.g. un vecāki). Projekta nolikums paredz, ka dalībnieki savā starpā sacentīsies četros posmos četrās nedēļas nogalēs. Katrā posmā vienam dalībniekam paredzēti trīs slidojumi, kuros būs iespēja iegūt reitinga punktus par ieņemto vietu katrā slidojumā.  Attiecīgi 1. vieta 4 punkti, 2. vieta 3 punkti, 3. vieta 2 punkti un 4. vieta iegūs vienu punktu. Pirmo slidojumu starta kārtību noteiks izloze, bet nākamo slidojumu sastāvu un starta pozīcijas noteiks vieta, kas ieņemta pirmajā slidojumā.

Par nekorektu uzvedību trasē vai citu slidotāju kavēšanu dalībnieks automātiski iegūst ceturto vietu, slidojumā iegūstot tikai vienu punktu vai tiek diskvalificēts.

Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē tiks izveidota īpaša šķēršļu trase un, katrā no četriem norises posmiem, trases šķēršļu izvietojums atšķirsies. Dažnedažādāki šķēršļi sagaida “BOSCH LEDUS KROSA” dalībniekus, asi pagriezieni, zemie vārti, šķēršļi, kuriem jālec pāri vai jāslido apkārt. Trase tiks izveidota visā hokeja laukumā.

“LEDUS KROSS” slidošanas sacensībās paredzēti 4. posmi:
1. posms – 4. februārī, 2. posms – 25. februārī, 3. posms – 4. martā, 4. posms – 11. martā.
Projekta noslēgums un dalībnieku apbalvošana kopvērtējumā paredzēta 11.martā.  Savukārt pie sponsoru un pārsteiguma balvām katrā posmā būs tiks kā 1.v.-3.v. ieguvēji, kā arī visi  posma dalībnieki.
Vēl līdz šim nebijis projekts Latvijā, slidošanas sacensības entuziastiem, amatieriem un pieredzējušiem hokejistiem. Piesakies un pārbaudi savus spēkus trasē!

PIETEIKŠANĀS FORMA: http://ej.uz/p5sg
“LEDUS KROSU” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projektu ģenerālsponsors BOSCH- tehnika dzīvei. Projektu atbalsta “SILS dārza un meža tehnikas centrs”, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.

Plašāka informācija : www.voc.lv,  vai pa tālruni : +371 29878192, 29111097
Informāciju sagatavoja: SIAVidzemes Olimpiskais centrs”. Tālrunis: +371 26351178

NOLIKUMS

 Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv