<<< Atpakaļ

Piedalies konkursā „Laižam uz Prāgu mācīties!” un dodies uz vasaras nometni Prāgā BEZ MAKSAS!27.01.2017.


Aģentūra Education Centre Durbe, kas piedāvā mācības un studijas ārzemēs bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, sadarbībā ar valodu un sporta nometni MSM Academyaicina jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem piedalīties 2017. gada aizraujošākajā konkursā un cīnīties par vienreizīgu galveno balvu – bezmaksas braucienu uz 2 nedēļu angļu valodas nometni Čehijā, Prāgā!

„Laižam uz Prāgu mācīties!” konkursa mērķis ir popularizēt Čehiju kā lielisku galamērķi skolēnu atpūtai un mācībām un iepazīstināt sabiedrību ar populārākajām mācību programmām Prāgā, kā arī atbalstīt skolēnu vēlmi pilnveidot angļu valodas zināšanas un uzturēt sevi labā fiziskajā formā.

Konkurss norisināsies trijās kārtās no 2017. gada 30. janvāra līdz 4. aprīlim.

Pirmās divas konkursa kārtas ietvers jautājumus par Prāgu un Čehiju, to vēsturi un tradīcijām, kā arī International Union of Youth un Education Centre Durbe programmām. Savukārt pēdējā kārta būs radošs projekts ar brīvu iztēles lidojumu.

Apbalvošanas ceremonija notiks 22. aprīlī. Konkursa uzvarētājs saņems galveno balvu, kurā iekļauts: angļu valodas kursi, futbola, fitnesa vai tenisa treniņi (pēc vēlmes), dzīvošana, ēdināšana, aizraujoša izklaižu programma un ekskursijas uz populārākajiem apskates objektiem Prāgā un Čehijā, aviobiļete Rīga – Prāga – Rīga (nodrošina tūrisma aģentūra Sofi Tūre).
Otrās un trešās vietas ieguvējus, kā arī 10 intersantāko radošo projektu autorus gaida jaukas  balvas no mūsu konkursa sponsoriem Jāņa Rozes grāmatnīcas, STENDERS, Opera Hotel & SPA restorāna Boulevard 33, Ze Donats, MSM Academy nometnes Prāgā, kā arī Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā.

Plašāku informāciju par konkursu, nolikumu, precīzu dalībnieku vecumu un pirmās kārtas jautājumus skatieties Education Centre Durbe mājaslapā.

Piedalies, iepazīsti Čehiju, parādi savu erudīciju un radošumu un brauc uz Prāgu bez maksas! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem un ceram uz tikšanos balvu pasniegšanā aprīlī!Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv