<<< AtpakaļPagarināts pieteikšanās termiņš! Alūksnes novada jauniešus aicina piedalīties trīs dienu velobraucienā11.07.2017.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties trīs dienu velobraucienā pa Alūksnes novadu.

Velobrauciens notiks no 28. līdz 30. jūlijam un pieteikties dalībai šajā pasākumā ir iespējams līdz 21. jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu linkā http://ejuz.lv/minciba. Jāteic, ka dalībnieku skaits braucienā būs ierobežots, līdz ar to brauciena rīkotāji aicina neatlikt pieteikšanos uz pēdējo dienu.

Velobrauciens notiks projekta “Virknes slēgums” ietvaros. Brauciena dalībnieki divās grupās dosies iepazīt atšķirīgus maršrutus, otrajā dienā satiksies vienuviet – Ilzenē, Zero veikparkā, bet trešajā brauciens noslēgsies ar kopīgu pasākumu Alūksnē.

Trīs dienu garumā jauniešiem no visa novada būs iespēja savstarpēji iepazīties, apmeklēt vairākus jaunos uzņēmējus, kuri izveidojuši savus uzņēmumus novada teritorijā, un iepazīt viņu pieredzi. Tāpat brauciena laikā jaunieši varēs uzzināt informāciju par brīvprātīgo darbu, kā arī projektu “Virknes slēgums”.
Vairāk informācijas par velobraucienu var uzzināt Alūksnes Bērnu un jauniešu centra mājaslapā www.abjc.lv, Alūksnes novada pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv, vai zvanot brauciena koordinatorei Ingai Grizānei pa tālruni 27852853.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Alūksnes novada pašvaldība
Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301
tālr. 643 81496, fakss 643 81150 e-pasts: dome@aluksne.lv